€ 1300+Premie

Oferta pracy w Niemczech dla opiekunki do starszej Pani 86 lat z Kolonii

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Koln
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: min. 2 msc
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 10 września 2020 00:50

Od zaraz potrzebna doświadczona opiekunka osób starszych do pracy w Niemczech. Zlecenie z Kolonii przy opiece nad seniorką w wieku 86 lat, która posiada orzeczenie o 3 stopniu niepełnosprawności. Choruje na astmę, nadciśnienie, osteoporozę, niewydolność serca i arytmię.

Praca dla Opiekunki do Starszej Pani.

Pani Maria 86 lat, 54 kg, 160 cm posiada orzeczenie o 3 stopniu niepełnosprawności. Choruje na astme, nadciśnienie, osteoporoze, niewydolność serca i arytmię. Pani nosi okulary i aparat słuchowy. Można zauważyć początki demencji. Pani Maria porusza się sama, a na dłuższe spacery jest wożona wózkiem inwalidzkim. Pani Maria częściowo sama potrafi zadbać o higienę ciała, ale potrzebuje pomocy przy czesaniu i myciu włosów, jak i dolnych partii ciała. Jest to bardzo miła i otwarta osoba. Lubi oglądać telewizję i czytać gazety oraz lubi jeżdzić na spacery.

Zadania i obowiązki:
Pomoc przy Pani Marii oraz codzienne porządki domowe typu sprzątanie, pranie, gotwanie itp.

Rodzina preferuje kobietę z dobrą znajomością języka niemieckiego. Dobrze by było, gdyby opiekunka posiadała prawo jazdy kat. B.

Opis zakwaterowania :

Dom jednorodzinny w miejscowości Koln. Opiekunka dostanie do dyspozycji własny pokój oraz osobną łazienką. Zapewniony jest dostęp do internetu. Najbliższy sklep znajduje się 10 min od miejsca zamieszkania. W domu znajduje się również kot, którym Opiekunka będzie musiała się zaopiekować.

W sprawie zainteresowania ofertą pracy zapraszam do kontaktu pod nr. tel:

0048 77 442 83 38

ID ogłoszenia: 7905f5748224ee6c