€ 10 euro brutto/h + dodatki zmianowe

Oferta pracy w Niemczech dla par bez znajomości języka pakowanie mięsa 2017 Heilbronn

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Heilbronn
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 13 marca 2017 03:07

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech dla par przy pakowaniu artykułów mięsnych w zakładzie z Heilbronn. Zatrudnienie 2017 dla osób bez znajomości języka w charakterze pakowacza.

Stanowisko: Pakowacz mięsa
Miasto: Heilbronn, Niemcy
Stawka godzinowa: 10 euro brutto na godzinę plus dodatki zmianowe

Opis stanowiska:

  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie pakowanie wyrobów mięsnych
  • obsługa maszyny produkcyjnej między innymi nadziewarki do kiełbas
  • nieskomplikowane prace przy taśmie

Oczekiwania:

  • brak problemów z pracą w systemie 3 zmianowym
  • wysoka sprawność fizyczna
  • doświadczenie w pracy przy taśmie lub na magazynie
  • czynne prawo jazdy kat.B i gotowość przyjechania swoim autem
  • możliwość pracy z żywnością

Oferujemy:

  • pracę w długotrwałej perspektywie
  • zatrudnienie na podstawie umowy podpisanej bezpośrednio u pracodawcy
  • świadczenia socjalne
  • wysokie zarobki
  • zakwaterowanie w komfrtowych warunkach
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia
  • przeszkolenie pracownicze zapewnione na miejscu
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • wsparcie w organizacji przejazdu do Niemiec
  • pomoc przy tłumaczeniach i przygotowywaniu dokumentów

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres:

  • impactjob.3769413@es-candidate.com

źródło: http://www.praca4u.net/pakowacz-artykulow-miesnych-id446904.html

ID ogłoszenia: 67658c5f33f6d031

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Niemczech dla par bez znajomości języka pakowanie mięsa 2017 Heilbronn”

  1. Roksana97 na 18 marca 2017 @ 17:34

    Witam jestem zainteresowana oferta. Proszę o kontakt