€ 8,50 euro brutto/h

Oferta pracy w Niemczech dla par na magazynie przy pakowaniu Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 6 października 2014 00:17

Magazyn usytuowany w Bremen zatrudni pracowników fizycznych do pakowania i zbierania zamówień. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla par ze znajomością języka niemieckiego komunikatywnie.

Stanowisko: Pakowacz na magazynie

Miejsce zatrudnienia: Bremen

Zarobki: 8,50 euro brutto/h

Obowiązki:

  • Zatrudnienie przy zadaniach fizycznych w Centrum Logistycznym.
  • Pracownicy odpowiedzialni będą za zbieranie zamówień, komisjonowanie towaru oraz pakowanie.
  • Praca wykonywana będzie samodzielnie jak i w 2-3 osobowych zespołach.

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku oraz umiejętność obsługi skanera
  • pracowitość
  • chęć podjęcia pracy na dłużej
  • chęć podjęcia pracy długoterminowej
  • preferowane zgłoszenia od par
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • praca w systemie na 3 zmiany
  • legalne zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • pracodawca zapewnia ubezpieczenie oraz składki
  • od 40 do 45 h pracy w tygodniu
  • zatrudnienie na dłużej
  • za zamianę nocną dodatek godzinowy naliczony jest w wysokości plus 25%
  • zorganizowanie zamieszkanie przez pracodawcę – przez pierwsze dwa miesiące bezpłatnie, zaś później koszt pokrywać będzie pracownik

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie wiadomości na adres: office@factory600.com

ID ogłoszenia: 260542f2098068b1