€ 11,50 eur brutto/h

Oferta pracy w Niemczech od zaraz bez znajomości języka przy rozbiórkach Erfurt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Erfurt
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 24 marca 2016 02:42

Atrakcyjna oferta pracy w Niemczech od zaraz przy rozbiórkach budowlanych. Ogłoszenie z Erfurtu do podjęcia od zaraz bez znajomości języka jako pomocnik budowlany.

Stanowisko: Pomocnik budowlany

Start: od zaraz

Lokalizacja: Erfurt, Niemcy

Opis stanowiska pracy:

  • wykonywanie zadań zlecanych na bieżąco przez kierownika budowy – różnego rodzaju prace polegające na demontażu okien i drzwi, odłączaniu armatury, skuwaniu kafelków

Oczekiwania:

  • chęć do nauki i umiejętność szybkiego wdrażania się w obowiązki
  • zdolność do pracy w zespole
  • brak problemów zdrowotnych
  • dobra sprawność i wytrzymałość fizyczna
  • możliwość wypracowywania godzin nadliczbowych
  • elastyczność godzinowa

Zapewniamy:

  • odpłatne zakwaterowanie, koszt do pokrycia to 250 euro za miesiąc
  • odzież robocza oraz odpowiednie obuwie
  • sprzęt do pracy a także wszelkie niezbędne materiały
  • przeszkolenie
  • zatrudnienie na okres 3 miesięcy poprzez agencję pośrednictwa, później jeżeli pracownik się sprawdzi będzie mógł podjąć stałą pracę bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem CV na adres:

  • Leiharbeiter@solution4u.com z dopiskiem: Pracownik-budowlany/04/16

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-niemcy-bez-jezyka-pomocnik-budowlany-przy-rozbiorkach-erfurt/

ID ogłoszenia: 59656f29fe22fa91

7 komentarzy na “Oferta pracy w Niemczech od zaraz bez znajomości języka przy rozbiórkach Erfurt”

  1. Robert Puszakowski na 24 marca 2016 @ 09:22

    jestem zainteresowany oto mój nr tel 661803045

  2. marcin81 na 25 marca 2016 @ 12:44

    WITAM JESTEM ZAINTERESOWANY NR TEL 733819684

  3. zbyszek774 na 25 marca 2016 @ 22:33

    Witam Ja rowniez jestem zainteresowany wraz z moim bratem ta praca (dodam ze bardzo z checia wykonujemy tego typu prace 🙂 ) moj nr 533983932

  4. Maniek2574 na 28 marca 2016 @ 19:55

    Witam jestem zainteresowany ofertą posiadam doświadczenie w rozbiorkach posiadam własny samochód kontakt +48 725 214 363

  5. lukaszCCH1992 na 29 marca 2016 @ 20:07

    Witam był bym zainteresowany razem z chłopakiem mojej siostry telefon 534 717 086 albo poczta email

  6. Marcin198500 na 2 kwietnia 2016 @ 14:08

    Witam jestem zainteresowany tą pracą.
    Jestem w stanie w podjąć tą pracę od zaraz.
    Proszę o kontakt pod numerem telefonu: 792975916
    Lub e mail: boyofnight20@wp.pl

  7. Witam mogę podjąć pracę od zaraz tel. 669174329