€ 12-14/h brutto

Oferta pracy w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu biur Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt nad Menem
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 16 sierpnia 2018 03:22

Możliwość podjęcia zatrudnienia przy sprzątaniu biur we Frankfurcie nad Menem. Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech z podstawową znajomością języka dla sprzątaczek / sprzątaczy.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Zarobki: od 12 do 14 euro brutto na godzinę pracy – wyższa stawka wyłącznie dla osób które będą współpracować na własnej działalności gospodarczej – gewerbe

Start: od zaraz

Miasto: Frankfurt nad Menem, Niemcy

Liczba wakatów: 2

Opis stanowiska pracy:

  • porządkowanie wnętrza biurowca – sprzątanie pomieszczeń jednej firmy po opuszczeniu budynku przez pracowników korporacji
  • zadania polegają na kompleksowym sprzątaniu pomieszczeń – toalet, sal konferencyjnych, gabinetów, open space itp.

Oczekiwania:

  • sumienność, zaangażowanie
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • brak uzależnień
  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • dokument zaświadczający o niekaralności
  • duża dokładność

Zapewniamy:

  • opieka polskojęzycznego koordynatora
  • pracę na podstawie niemieckiej umowy na 3 miesiące
  • stałe godziny pracy od 17 do 1
  • terminowe wypłacanie zarobków przelewem na konto
  • pomoc w zorganizowaniu transportu do Niemiec
  • płatne zamieszkanie w cenie 200 euro na miesiąc plus media

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres:

  • Beschaftigung@germanymail.com

Wiadomość prosimy zatytułować: „Sprzątanie biur, start od sierpnia 2018, Frankfurt nad Menem”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-w-niemczech-przy-sprzataniu-biur-od-zaraz-frankfurt-nad-menem/

ID ogłoszenia: 5015b7478279f6f1