€ 11,50 euro brutto/h

Oferta pracy w Niemczech pakowanie kawy od zaraz bez znajomości języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 5 września 2016 05:36

Zatrudnienie w Berlinie dla 4 Polaków przy pakowaniu kawy. Ogłoszenie pracy w Niemczech do podjęcia od zaraz dla osób bez znajomości języka i doświadczenia. Pracodawca wspiera w zorganizowaniu zamieszkania.

Stanowisko: Pakowacz kawy

Lokalizacja: Berlin

Liczna wakatów: 4

Rozpoczęcie: od zaraz

Wynagrodzenie: stawka godzinowa wynosi 11,50 euro brutto na godzinę

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik będzie kompletował zestawy składające się z kawy oraz gadżetu logowanego marką do pudełek plastikowo – kartonowych
  • zamknięte pudełka należy odłożyć do zafoliowania
  • niektóre osoby będą odpowiedzialne za foliowanie i odpowiednie etykietowanie oraz układaniem gotowych pudełek na palety

Oczekiwania:

  • szybkość, zwinność
  • dobra sprawność fizyczna
  • motywacja
  • zaangażowanie, wydajność
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zdolność logicznego myślenia
  • uczciwość

Oferujemy:

  • zatrudnienie bez znajomości języka niemieckiego
  • niemiecką umowę o pracę z ubezpieczeniem oraz odprowadzaniem składek
  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia
  • pracę na czas określony z możliwością przejścia na inne stanowisko w późniejszym czasie
  • dla chętnych możliwe nadgodziny
  • wsparcie w zorganizowaniu kwatery na miejscu

Przestrzegam przed nieuczciwymi osobami,podszywającymi się pod naszą agencję i oferujące pracę przy pakowaniu zestawów prezentowych kawy. My nie pobieramy żadnych prowizji przed wypłatą pierwszego wynagrodzenia pracownika. Prosimy nie wpłacać osobom oferującym podobną pracę żadnych zaliczek za transport, kwaterunek lub tłumaczenie dokumentów.

Aplikacja:

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: pakowanie-kawy-9/16

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 30357ccca3c82be9

7 komentarzy na “Oferta pracy w Niemczech pakowanie kawy od zaraz bez znajomości języka Berlin”

  1. Hubertusss141 na 6 września 2016 @ 18:44

    Witam! Bylbym zainteresowany praca. Prosze o kontakt na adres hubertusss141@wp.pl

  2. Jesteśmy zainteresowani ( 2 osoby ) , doświadczenie w pracy w fabryce i magazynie w Wielkiej Brytanii , tom.olesiak@gmail.com

  3. Witam, byłbym zainteresowany pracą. Proszę o kontakt na adres: ccciiihhhyyy@gmail.com

  4. Jestem zainteresowany ofertą. Proszę o kontakt 510845655

  5. Witam. Jestem zainteresowany pracą. Proszę o kontakt na adres:
    karpik1345@interia.pl Telefon : 690025230

  6. Natalia Sarbinowska na 22 września 2016 @ 18:04

    Witam serdecznie!!
    Interesuje mnie praca od zaraz w Berlinie i bardzo mnie zainteresowała Państa oferta pracy..
    Proszę o kontakt sarbinowska.natalia@me.com +48 736-702-576
    Pozdrawiam
    Natalia Sarbinowska

  7. Witam , wraz z kolega jestesmy zainteresowani oferta pracy , posiadamy prawo jazdy oraz wlasny samochod , posiadamy doswiadczenie w pracy na produkcji. Prosze o kontakt.