€ 13,50/h +mieszkanie, napiwki

Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech bez języka od zaraz na myjni samochodowej Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 16 maja 2019 05:09

Oferta fizycznej pracy w Niemczech na myjni samochodowej przy sprzątaniu samochodów. Od zaraz ogłoszenie z Berlina dla osób bez znajomości języka z bezpłatnym zakwaterowaniem.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Pensja: 13,50 euro brutto na godzinę + zakwaterowanie + napiwki

Obowiązki:

  • sprzątanie i mycie samochodów osobowych
  • obsługa profesjonalnych urządzeń – myjek, odkurzaczy, detergentów
  • pracownik odpowiedzialny jest za mycie, polerowanie, odkurzanie wnętrz, mycie dywaników itp.

Oczekiwania:

  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • doświadczenie będzie dodatkowym atutem
  • sumienne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • zaangażowanie
  • wysoka sprawność fizyczna
  • zdolności manualne
  • dokładność

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • na początku umowa próba
  • pracodawca zapewnia przeszkolenie i początkowo pracę pod nadzorem koordynatora
  • możliwość pobierania świadczeń socjalnych
  • na miejscu porządny sprzęt, dobre detergenty i przyjazne środowisko pracy
  • darmowe zakwaterowanie
  • ubezpieczenie pracownicze

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy wysłać za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:

„Niemcy praca fizyczna na myjni, Berlin 2019”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

pl-arbeiteinstellen@job4u.com

ID ogłoszenia: 9815cdc8f5a7cf2b

6 komentarzy na “Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech bez języka od zaraz na myjni samochodowej Berlin”

  1. Dlugi Piotr na 16 maja 2019 @ 13:40

    Niemcy praca fizyczna na myjni Berlin 2019
    Witam Piotr Michalak sie klania. Jestem zainteresowany praca na myjni samochodowej. Chcialbym nadmienic, ze mam 5-cio letnie doswiadczenie.w tej pracy. Pracowalem przez ponad 4 lata w Anglii w Europen Car Auction jako valeter. Pracowalem rowniez w Berlinie w Gregory”s Cars, w salonie BMW w Tetlow oraz w Audi. Niestety ze wzgledu na likwidacje salonu Gregory”s Cars i redukcji stanowisk w kolejnych firmach, na chwile obecna poszukuje podobnej pracy i przebywam w Berlinie.Prosze o rozpartzenie mojej oferty. Dziekuje i pozdrawiam.

  2. JakobKrol na 17 maja 2019 @ 14:26

    Witam,
    jestem zainteresowany pracą mam 19 lat, znam podstawy niemieckiego. Wszystkie powierzone mi prace wykonuje sumiennie i starannie. Jestem sprawny fizycznie, a praca związana z myciem samochodów będzie sprawiać mi przyjemność, co przełoży się na jakość wykonywanych zadań.
    Szukam stałej pracy.
    Proszę o kontakt:
    533180758
    jakub.krol2000@wp.pl

  3. jarek1995g na 17 maja 2019 @ 17:10

    Dzień dobry. Ja i moja narzeczona jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą pracy. Prosimy o kontakt pod numerem telefonu 731-368-896 Pozdrawiam.

  4. DariuszKwiecien na 31 maja 2019 @ 12:46

    Witam. Jestem zainteresowany pracą na myjni samochodowej w Berlinie, posiadam doświadczenie i bogatą wiedzę. Proszę o kontakt pod numerem telefonu 577-102-991 Pozdrawiam!

  5. AndrzejKrukPL na 3 czerwca 2019 @ 14:37

    Witam. Jestem zainteresowany w/w ofertą. Posiadam wieloletnie doświadczenie w autodetailingu. 793 480 030

  6. konrad.012000 na 4 czerwca 2019 @ 13:53

    Witam, jestem zainteresowany pracą w państwa firmie wraz z moim przyjacielem , mamy 19
    lat ale od dziecka wiemy co to ciężka praca.
    Wiemy jak pracować ciężko pracować i dawać z siebie wszystko w okazanej nam pracy. Nie jesteśmy leniwi i wypełnimy nasze obowiązki w pełni jak zostaną nam przedstawione.
    Tel:537732405
    Email- konrad.religa.helenow@gmail.com
    Czekam na odpowiedz.