€ 12,50-15,50/h brutto

Ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka na magazynie AGD od zaraz Cottbus

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Cottbus
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 17 marca 2018 02:55

Propozycja podjęcia pracy w Niemczech bez znajomości języka na magazynie hurtowni małego sprzętu AGD. Oferta aktualna od zaraz z Cottbus przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: Magazynier

Miejscowość: Cottbus, Niemcy

Zarobki: od 12,50 do 15,50 euro brutto na godzinę – w zależności od zmiany, nocne płatne są więcej

Liczba miejsc do obsadzenia: 3

Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • praca na magazynie hurtowni małego AGD przy kompletowaniu zamówień dla sklepów
  • zadania wykonywane z pomocą skanera ręcznego i ręcznego wózka EPT

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • uczciwość, zaangazwanie
  • samodzielność
  • niezawodność
  • przyjazne nastawienie
  • wysoka sprawność fizyczna

Zapewniamy:

  • początkowo zatrudnienie na okres 3 miesięcy z opcją przedłużenia dla pracowników najlepszych
  • pomoc w zorganizowaniu przejazdu do Niemiec
  • przeszkolenie pracownicze
  • uczciwego pracodawcę i zgrany, pomocny zespół
  • premie i dodatki za pracę wydajną i terminową
  • ubezpieczenie, odprowadzanie składek i opłacanie podatków
  • opiekę rezydenta polskiego pochodzenia

Aplikacja:

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: magazyn-hurtowni-AGD03/18

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende-arbeit@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 9875aaba35ae673a

8 komentarzy na “Ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka na magazynie AGD od zaraz Cottbus”

  1. Proszę o kontakt 885 150 499

  2. PIERRE88 na 19 marca 2018 @ 01:14

    Witam . Jestem zainteresowany . Znam język niemiecki w stopniu komunikatywnym oraz posiadam własne auto . Proszę o kontakt pod nr tel. +48 / 606326682 . Pozdrawiam .

  3. nikola.k97 na 19 marca 2018 @ 13:24

    Witam,
    pilnie podejmiemy pracę wraz z partnerem. Jesteśmy młodymi w pełni zdolnymi do podjęcia pracy od zaraz osobami. Proszę o kontakt +48 889012778

  4. Witam. Jestem zainteresowana.,posiadam własne auto. Proszę o kontakt 882666219

  5. Mam zgraną 3 osobową ekipę. Szukamy pracy blisko granicy i jesteśmy w stanie zacząć od zaraz. Bardzo proszę o kontakt 784162166.

  6. cysiulek na 25 marca 2018 @ 09:06

    Dzien dobry jestem zainteresowana praca .Prosze o kontakt 577 562 642.Pozdrawiam.

  7. basiunia61 na 30 marca 2018 @ 17:59

    Witam jestem zainteresowana 721214615

  8. Witam czy oferta pracy jest dalej aktualna? Jeśli tak proszę o kontakt do osoby przeprowadzającej rekrutację

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.