€ 13-16 euro brutto/h

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz sprzątanie kliniki stomatologicznej Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 3 lipca 2017 01:57

Praca w Niemczech do podęcia od zaraz dla Polaków przy sprzątaniu kliniki stomatologicznej z Hamburga. Oferta skierowana do osób z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka
Miejscowość: Hamburg, Niemcy
Rozpoczęcie: od zaraz
Zarobki: 13,00 euro brutto w przypadku umowy o pracę lub 16,00 euro w przypadku samozatrudnienia

Zakres obowiązków:

  • sprzątanie wszelkich pomieszczeń w klinice stomatologicznej
  • dbanie o estetyczny wygląd poczekalni
  • używanie specjalnych detergentów do powierzchni medycznych
  • odpowiednie rozdzielanie i przechowywanie odpadów
  • sprzątanie toalet oraz uzupełnianie środków higienicznych

Oczekiwania:

  • duża dokładność, odpowiedzialność i sumienność
  • zaangażowanie, pracowitość
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • chęć podjęcia pracy na dłużej
  • schludność
  • punktualność

Oferujemy:

  • pomoc w wynajęciu odpłatnego zamieszkania
  • pracę na 2 zmiany, poranną od 7,00 do 14:30 oraz popołudniową od 14:30 do 21:30
  • atrakcyjne zaplecze socjalne
  • możliwość rozwoju nauki języka i zdobycia doświadczenia
  • samodzielne stanowisko
  • pracę w zgranym zespole
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora

Aplikacja:
Kontakt: einfachlosungen-cv@germanymail.com z dopiskiem: „Sprzątanie kliniki stomatologicznej, Hamburg”

CV w języku niemieckim przyspieszy proces rekrutacji.

Einfach Lösungen Agentur GmbH
Charlottenstraße 27, 15969 Berlin

ID ogłoszenia: 1255959523b22ffa