€ 10,45/h

Operator maszyn praca Niemcy od zaraz, Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dresden
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 14 czerwca 2021 01:01

Z komunikatywną znajomością języka na terenie Drezna aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech jako operator maszyn. Konieczna znajomość języka na poziomie minimum B1.

Do agencji pracy tymczasowej poszukujemy od zaraz:

Operator maszyny m / f / d

Lokalizacja: Drezno

Twój profil:
– Język niemiecki na poziomie minimum B1
– Niezbędne jest doświadczenie zawodowe w obsłudze maszyn
– brak alergii (praca w warunkach clean room, w sterylnych pomieszczeniach)
– Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Twoje zadania:
– Obsługa maszyn na maszynach sterowanych komputerowo
– Kontrola jakości
– Prowadzenie produkcji i list kontrolnych
– Niezależna, samodzielna korekta ustawień maszyny

Pracodawca oferuje:
– Umowa o pracę na czas nieokreślony (przebiega przez pracę tymczasową)
– 6 miesięczny okres próbny
– Pełny etat w systemie 3 zmianowym (tzw. Rollende Woche)
– Zarobki 10,45 € / godzinę
– 25 dni urlopu

Numer referencyjny. 10000-1184255033-S

Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!

Prześlij nam swoje dokumenty aplikacyjne.
Paulina Ajryś
Personalvermittlerin

E-mail: info@besstem.eu
Telefon: +49 351 275 781 73
M. Gotzmann – BessteM
BessteM Personalagentur
Großenhainer Str. 75, 01127 Dresden

ID ogłoszenia: 13860c21ee59d625