€ 1,550.00

Opieka osób starszych praca Niemcy do Seniorki 81 lat ze Schwerte (31.05)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Schwerte
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 21 maja 2017 03:14

Poszukiwane osoby na stanowisko opiekuna – opiekunki osób starszych. Propozycja pracy w Niemczech na terenie Schwerte od 31-go maja przy opiece nad seniorką w wieku 81 lat.

Do opieki jest 81-letnia kobieta, poruszająca się przy balkoniku. Noce
podopieczna przesypia bez problemu. Pojawiły się u niej pierwsze oznaki
demencji. Swój czas lubi spędzać na grze w karty, czytaniu.

Warunki mieszkaniowe

Pani mieszka w domu z mężem, położonym bardziej na uboczu. Dlatego
poszukujemy opiekunki z czynnym prawem jazdy. Do dyspozycji opiekunki
jest pokoj z telewizorem i internetem

Obowiązki

• pomoc w domowych obowiązkach,
• zakupy,
– utrzymanie domu w czystości
– pomoc w codziennych czynnościach

Wymagania

• dobra znajomość języka niemieckiego,
• empatia,
• doświadczenie w pracy ze starszymi ludźmi,
– prawo jazdy

Oferujemy

• zatrudnienie na umowę zlecenie,
• odprowadzanie składek ZUS,
• opiekę polskojęzycznego pracownika dostępnego pod numerem alarmowym
• załatwienie wszystkie formalności,
• atrakcyjny pakiet premiowy,
• ubezpieczenie,
• bezpłatne wyżywienie,
• zakwaterowanie oraz transport.

Kontakt:

AptArbeit
ul. 3 maja 5b
Elbląg 82-300
nr tel. 505-689-677, 55-618-02-99

ID ogłoszenia: 49759201b265f056