Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

€ do ustalenia

Opiekunka osób starszych do małżeństwa praca w Niemczech, Obernkirchen od 6.11 na 2 m-ce

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Obernkirchen
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 16 października 2017 05:11
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Opiekunka osób starszych do małżeństwa praca w Niemczech, Obernkirchen od 6.11 na 2 m-ce

Opis

Od 6-go listopada do podjęcia praca w Niemczech jako opiekunka osób starszych. Zatrudnienie w rejonie Obernkirchen przy opiece nad małżeństwem seniorów na 2 miesiące z premią świąteczną.

Pani ma 72 lata (60 kg, 158 cm wzrostu). Ma zatwierdzony trzeci stopień niepełnosprawności. Cierpi na alzheimera, demencję (zaburzenia co do miejsca i czasu) i inkontynencję. Ma problemy ze wzrokiem. Porusza się samodzielnie.
Noce przesypia raczej spokojnie (bierze leki nasenne). Należy być jednak gotowym do niesienia pomocy gdy zajdzie taka potrzeba.

Pan ma 92 lata (60 kg, 158 cm wzrostu). Ma zatwierdzony trzeci stopień niepełnosprawności. Cierpi na choroby serca (ma wstawiony rozrusznik), nadciśnienie, początki demencji, przewlekłą obturacyjna chorobę płuc, artrozę, niewydolność nerek i ma podwyższony cholesterol. Ma problemy ze słuchem i z poruszaniem się. Do dyspozycji ma balkonik. Czasami używa wózka inwalidzkiego. Ma też łóżko pielęgnacyjne. Korzysta z toalety. Sporadycznie budzi się w nocy. Gdy zajdzie taka potrzeba trzeba podopiecznemu pomóc.

Obowiązki opiekunki: zajmowanie się domem: zakupy, przygotowywanie posiłków (obiady będą przywożone), pranie, sprzątanie, prasowanie. Opieka: pomoc podopiecznym we wszystkich codziennych czynnościach (mycie, ubieranie), kontrolowanie czy podopieczni prawidłowo wykonują te czynności, zmiana wkładek i pieluchomajtek, towarzyszenie podczas wizyt u lekarza, aktywizacja podopiecznych, spędzanie czasu z seniorami, granie w gry towarzyskie.

Seniorka 2 razy w tygodniu idzie do domu opieki dziennej. Opiekunka ma w tym czasie wolne. Pani miała w przeszłości problemy z nadużywaniem alkoholu dlatego opiekunka ma uważać żeby podopieczna nie spożywała wyrobów z alkoholem. Mąż podopiecznej jest jeszcze dość samodzielny i wymaga przede wszystkim kontroli.
Podopieczni mieszkają w domu jednorodzinnym w małym miasteczku Obernkirchen. Możliwość zrobienia zakupów jest 10 minut pieszo od domu. Rodzina mieszka w tej samej miejscowości i odwiedza podopiecznych. Opiekunka ma do dyspozycji oddzielny pokój ze standardowym wyposażeniem i telewizorem. Jest internet i rower do dyspozycji.

Wymagania: mocna komunikatywna/ dobra znajomość języka niemieckiego, doświadczenie w opiece zdobyte w Niemczech, gotowość do wyjazdu 5.11 na 2 miesiące

Tel. kom. 886-421-295, Tel. (22)-299-77-90
e-mail: agnieszka.blachowska@herz24.pl

ID ogłoszenia: 88259e09c4f7c208

 

ilość wszystkich wyświetleń: 604, dzisiaj: 0

  

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.


Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.