€ do ustalenia

Pomocnik budowlany praca w Niemczech na budowie przy remontach Deggendorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Deggendorf
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 26 marca 2015 01:12

Aktualnie ogłoszenie pracy w Niemczech w budownictwie dla Polaków przy remontach i wykończeniach na stanowisku pomocnika. Oferta z Deggendorf dla budowlańców.

Stanowisko: Pomocnik budowlany

Zarobki: stawka do ustalenia

Miejsce pracy: Deggendorf

Obowiązki:

  • Pracownik będzie miał za zadanie pomagać podczas remontów i wykończeń wnętrz.
  • Zadania takie jak wnoszenie/wynoszenie materiałów, gruzu, sprzętów itp, malowanie, szpachlowanie, szlifowanie, tynkowanie, i wiele innych.

Oczekiwania:

  • obowiązkowym warunkiem jest posiadanie doświadczenia w pracach budowlanych
  • dobra znajomość języka niemieckiego – warunek ważny, osoby niespełniające go, nie zostaną zatrudnione
  • dodatkowym atutem będzie możliwość przyjechania swoim środkiem transportu
  • zmotywowanie

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz dobre warunki zatrudnienia
  • pracodawca zapewnia miejsce zamieszkania
  • umowę z niemiecką firmą na warunkach niemieckich
  • zatrudnienie firmie ze stabilną pozycją na niemieckim rynku
  • zorganizowane ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek

Aplikacja:
Zgłoszenia telefonicznie pod numerem: 12 661 64 00

Możliwy kontakt drogą elektroniczną pod adresem: zeitmann.1067054@poczta.startpraca.pl
W Wiadomości należy załączyć CV, informację o posiadanych kwalifikacjach oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

źródło: http://www.praca4u.net/pomocnik-budowlany-niemcy-id275548.html

ID ogłoszenia: 54655128f5795e74