€ 6,40 euro netto/h

Praca Niemcy bez języka w restauracji hotelowej-pomoc kuchenna Bawaria

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bawaria
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 13 lipca 2014 21:31

Zatrudnimy pracownika na stanowisko pomoc kuchenna w restauracji hotelowej z Bawarii. Aktualna praca w Niemczech dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pomoc kuchenna

Zarobki: 6,40 euro netto/h

Miejsce pracy: Bawaria

Obowiązki:

  • Zatrudnienie w Restauracji hotelowej przy zadaniach na kuchni.
  • Obowiązkiem osoby zatrudnionej będą zadania porządkowe, dbanie o czystość naczyń oraz sztućców, zmywanie naczyń, mycie i krojenie owoców i warzyw oraz inne prace zlecone przez przełożonego.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność w okresie sierpień-październik
  • duża chęć do podjęcia pracy w takim charakterze
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego w każdym stopniu
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • dobra organizacja czasu pracy

Oferujemy:

  • pracodawca zapewnia bezpłatne zakwaterowanie oraz pełne wyżywienie
  • zatrudnienie od sierpnia do końca października
  • umowa o pracę
  • niemieckie warunki pracy
  • uczciwa stawka godzinowa

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie CV na poniżej podany adres:

  • patrycja@forwork.eu

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/pomoc-kuchenna-2421850.html

ID ogłoszenia: 20053c28cacf1696