€ 1,111.00

Praca Niemcy jako elektromonter w Hamburgu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 16 listopada 2017 01:06

Firma działająca w Hamburgu poszukuje pilnie kandydatów do pracy w Niemczech na stanowisko elektromontera. Zatrudnienie możliwe dla osób z doświadczeniem oraz komunikatywną znajomością języka.

Rzetelna firma z 30-letnią tradycją zajmująca się montażem instalacji elektrycznych w Polsce i za granicą zatrudni Kandydata na stanowisko:

ELEKTROMONTER Z KOMUNIKATYWNYM NIEMIECKIM

Miejsce pracy: Hamburg, Frankfurt

Zadania: Wykonywanie prac elektrycznych

Wymagania:

• komunikatywna znajomość niemieckiego
• doświadczenie przy zarabianiu kabli i podłączaniu rozdzielni
• uprawnienia eksploatacyjne elektryczne SEP do 1kV

Oferujemy :
• atrakcyjne wynagrodzenie, premie
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• pracę od poniedziałku do piątku
• dofinansowanie do nauki oraz szkoleń zawodowych
• możliwość skorzystania z kursów językowych
• zdobycie cennego doświadczenia wśród najlepszych specjalistów w branży
• dofinansowanie do wczasów, karta Multisport

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania aplikacji
lub kontakt telefoniczny z Anną Rydzewską pod nr: 518-215-122

e-mail: ana.rydzewska@top-manager.pl