€ 14,50/h brutto

Praca Niemcy od zaraz przy sprzątaniu biur Hamburg podstawowy język niemiecki

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 21 listopada 2019 04:56

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech dla Polaków z podstawową znajomością języka. Zatrudnienie w Hamburgu przy sprzątaniu powierzchni biurowych na stanowisku sprzątaczki lub sprzątacza.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy

Wynagrodzenie: 14,50 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres zadań:

  • obowiązkiem będzie sprzątanie powierzchni biurowych – jest to praca fizyczna w szybkim tempie
  • zadania to między innymi codzienne opróżnianie koszy, sprzątanie toalet, sal konferencyjnych, gabinetów, magazynków, recepcji, wycieranie kurzy itp.

Oczekiwania:

  • bardzo dobra sprawność fizyczna
  • zręczność
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • dużą dokładność
  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • dostępność od zaraz

Zapewniamy:

  • pracę na pełny etat
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę na 3 miesiące próbne
  • opcja podęcia stałej pracy w Niemczech
  • bezpłatne zakwaterowanie w wynajętych przez pracodawcę mieszkaniach pracowniczych
  • możliwość rozwoju
  • opcja pobierania świadczeń socjalnych
  • pracę od zaraz

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą, prosimy o przesłanie dokumentów zgłoszeniowych na adres:

  • beschaftigung@munich.com z dopiskiem w tytule: „Sprzątanie biur od zaraz, Hamburg”

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/ogloszenie-pracy-w-niemczech-przy-sprzataniu-biur-od-zaraz-w-hamburgu-2/

ID ogłoszenia: 8215dd59ce7f3326

1 odpowiedź na “Praca Niemcy od zaraz przy sprzątaniu biur Hamburg podstawowy język niemiecki”

  1. stokroteczka na 15 grudnia 2019 @ 16:21

    Dzien dobry jestem zainteresowna ta oferta o ofercie dowiedziłam się od znajomych znam jezyk niemiecki w stoniu dobrym mój numer tel 518661318