€ na akord

Praca w Niemczech bez języka na budowie przy malowaniu-szpachlowaniu Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 9 lipca 2018 05:56

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech na budowie przy remontach i wykończeniach. Zatrudnienie w Hamburgu dla budowlańców bez języka przy malowaniu i szpachlowaniu.

Stanowisko: Pracownik budowlany

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy

Pensja: na akord

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie na stanowisku pracownika budowlanego przy wykonywaniu drobnych prac remontowych i wykończeniowych
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie malowanie i szpachlowanie ścian

Oczekiwania:

  • prawo jazdy kat.B będzie mile widziana
  • dostępność od zaraz
  • atutem będą osoby z własną działalnością gospodarczą albo chęcią jej założenia
  • znajomość języka niemieckiego będzie preferowana aczkolwiek nie jest konieczna
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku a także umiejętność wykonywania takich prac budowlanych

Zapewniamy:

  • bardzo dobre warunki finansowe
  • opcja skorzystania z zakwaterowania zapewnione odpłatnie na miejscu przez pracodawcę

Aplikacja:
Zainteresowanych prosimy o kontakt pod numerem:

+48 531-401-040

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/niemcy-praca-w-budownictwie-malowanie-i-szpachlowanie-bez-jezyka-hamburg/

ID ogłoszenia: 9925b4279d582901