€ ok. 1100 euro/netto

Praca w Niemczech Haiterbach bez języka dla grup produkcja części z tworzyw sztucznych

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Haiterbach
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 13 kwietnia 2015 02:28

Producent części z tworzyw sztucznych poszukuje pracowników bez znajomości języka niemieckiego do sortowania i pakowania. Niemcy praca w Haiterbach dla grup.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Lokalizacja: Haiterbach

Zarobki: 1100 euro netto miesięcznie

Obowiązki:

  • Praca dla producenta części z tworzyw sztucznych.
  • Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za składnie – montaż, sortowanie oraz odpowiednie pakowanie elementów.
  • Praca musi być wykonana zgodnie z najwyższymi normami.

Oczekiwania:

  • możliwość przyjechania swoim samochodem
  • preferowane 2 osobowe zespoły
  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • możliwość pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy

Oferujemy:

  • zorganizowane bezpłatnie miejsce zamieszkania
  • gruntowne szkolenie wprowadzające
  • umowa o pracę na niemieckich warunkach
  • możliwość pobierania niemieckich świadczeń socjalnych
  • praca dla mężczyzn

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższym ogłoszeniem proszone są o przesłanie wiadomości z CV na adres:

  • erfurt@primajob.de

w tytule prosimy wpisać: “praca przy produkcji – Haiterbach”

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-23g6ln/

ID ogłoszenia: 172552a404d669e1

3 komentarze na “Praca w Niemczech Haiterbach bez języka dla grup produkcja części z tworzyw sztucznych”

  1. marcinbialy666 na 17 kwietnia 2015 @ 13:13

    wiatm jestem zainteresowany pańską ofertą i prosze o kontakt 535998925
    Pozdrawiam

  2. witam jestem zainteresowany tom ofertom wraz z kolegom hocby odzaraz prosze o kontakt 726 321 244

  3. Jestem zainteresowany,własne auto od zaraz.+48 666942626.