€ 12,50€/h

Praca w Niemczech jako mobilny opiekun osób starszych w Lipsku od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Leipzig
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 13 stycznia 2022 01:24

W Lipsku z komunikatywną znajomością języka możliwa do podjęcia praca w Niemczech od zaraz na stanowisku mobilnego opiekuna osób starszych. Niewymagane doświadczenie zawodowe, ale będzie mile widziane.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:
Mobilny opiekun do osób starszych w Lipsku
– doświadczenie nie jest wymagane
– prawo jazdy kat. B
– znajomość języka niemieckiego na poziomie
komunikatywnym

Obowiązki:
– prowadzenie gospodarstwa domowego
– pomoc w karmieniu i ubieraniu oraz przy poruszaniu
się
– czynności higieniczne i pielęgnacyjne

Oferujemy:
– stawka 12,50€/h
– niemiecka umowa o pracę
– kontakt z biurem w języku polskim

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Leipzig Finsterwalder Personaldienstleistungen GmbH

Nürnberger Str. 7, D-04103 Leipzig (Germany)

Leipzig@finsterwalder-personal.com

Tel.: +49341 23079712/Kom.: +4915174230220

ID ogłoszenia: 53261dd6e5da211e

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez finsterwalder

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez finsterwalder »