€ 8,50 euro brutto/h

Praca w Niemczech jako pokojówka przy sprzątaniu hotelu Drezno od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Drezno
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 13 lipca 2015 01:14

Hotel z Drezna zatrudni od zaraz pracowników na stanowisko pokojówka. Zatrudnienie w Dreźnie przy sprzątaniu pokoi dla osób z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Pokojówka

Miejsce zatrudnienia: Drezno

Zarobki: 8,50 euro brutto za godzinę pracy

Opis stanowiska:

  • Pracownik podczas jednej godziny musi posprzątać od 1,5 do 3,3 pokojów. Liczba uzależniona jest od wielkości oraz standardu sprzątania.
  • Zadania jakie wykonuje osoba zatrudniona to sprzątnięcie pokoju wraz z łazienką. Dokładne prace polegają na zmianie pościeli oraz ręczników, odkurzenie podłóg, wytarcie kurzu, opróżnienie kosza.
  • Konieczne jest uzupełnienie mini baru, notesów, ołówków oraz środków higienicznych jak i kosmetyków.

Oczekiwania:

  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • pełnoletność
  • umiejętność dobrego zorganizowania sobie czasu pracy
  • wyrabianie się w wyznaczonym czasie
  • czynne prawo jazdy oraz możliwość zabrania swojego auta będą dodatkowym atutem
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku

Zapewniamy:

  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • dobre warunki wynagrodzenia
  • zorganizowane zamieszkanie na koszt osoby zatrudnionej
  • praca przez 6 dni w tygodniu
  • weekendy są pracujące
  • na miejscu zapewnione jest przynajmniej 120 godzin pracy

Aplikacja:
Zgłoszenia należy przesyłać mailowo na adres: m.olszewska-walasek@go-renta.pl z dopiskiem: POKOJÓWKA

Prosimy o umieszczenie w wiadomości zgody na przetwarzanie danych.

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-2440lb/

ID ogłoszenia: 24555a2bfd21c7cb