€ 3000 €

Praca w Niemczech na budowie dla elektryków od zaraz, Hanower

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hannover
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 26 lipca 2021 01:16

Dla elektryków budowlanych w rejonie Hanoweru od zaraz do podjęcia legalna praca w Niemczech. Zatrudnienie w budownictwie przy montażu instalacji elektrycznych oraz ich konserwacji.

Niemiecka Agencja pracy poszukuje Elektrykow do pracy na terenie Niemiec:

Opis Stanowiska:
• montaż instalacji elektrycznych zgodnie z dokumentacją techniczną
• diagnozowanie i naprawa instalacji, wykonywanie przeglądów technicznych i konserwacja
• projektowanie sieci elektrycznych
• planowanie zakresu i harmonogramowanie prac remontowych
• kładzenie kabli, instalacja oświetlenia, ogrzewania
• naprawa uszkodzonych elementów w rozdzielniach energii elektrycznej

Wymagania:
• min. rocznego doświadczenia przy montażu instalacji Elektrycznych
• mile widziane wykształcenie kierunkowe
• podstawowej znajomości języka niemieckiego
• mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód

Nasza Oferta:
• niemiecka umowe o prace
• atrakcyjne wynagrodzenie
• organizacje zakwaterowania
• wsparcie polskojezycznego koordynatora
• organizacja ubezpieczenia zdrowotnego

Lokalizacje: MONACHIUM / HANNOVER / KÖLN / STUTTGART / Frankfurt nad Menem / HAMBURG

d.zlotos@sky-personal.de

ID ogłoszenia: 6660f9725c45caa