€ 10,50 euro brutto/h + dieta

Praca w Niemczech na budowie dla glazurnika przy układaniu płytek Brema

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Brema
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 25 września 2017 04:33

Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Niemczech dla pracowników budowlanych przy układaniu płytek. Zatrudnienie dla glazurnika-płytkarza od zaraz w Bremen. Oferta aktualna dla osób z doświadczeniem.

Stanowisko: Płytkarz – pracownik budowlany

Zarobki: 10,50 euro brutto na godzinę pracy plus dieta dzienna w wysokości 40 euro

Miejsce zatrudnienia: Brema, Niemcy

Opis stanowiska pracy:

  • prace remontowo – wykończeniowe przy układaniu płytek

Wymagania:

  • umiejętność porozumiewania się w języku niemieckim na stopniu komunikatywnym
  • czynne prawo jazdy kat.B oraz własny samochód na wyjazd
  • doświadczenie pracy na analogicznym stanowisku
  • praktyczna umiejętność układania płytek

Zapewniamy:

  • satysfakcjonujące zarobki
  • zorganizowane zamieszkanie
  • niemiecką umowę o pracę – legalne warunki zatrudnienia
  • możliwość pobierania niemieckich świadczeń socjalnych
  • gwarancja opłacania składek i płacenia podatków w Niemczech
  • możliwość pobierania zaliczek raz na tydzień
  • długotrwałe zatrudnienie
  • opieka koordynatorów na miejscu
  • prawo do urlopu
  • możliwość ustalania sobie regularnych zjazdów do Polski

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń za pośrednictwem poniższej strony:

ID ogłoszenia: 67059c8153a1225a