€ 9,07 euro brutto/h plus dieta

Praca w Niemczech na magazynie w Augsburgu przy komisjonowaniu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Augsburg
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 14 września 2014 23:37

Magazyn z Augsburga poszukuje pracowników do komisjonowania, pakowania i skanowania. Oferta fizycznej pracy w Niemczech dla osób z dobrą znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik magazynu – komisjoner

Miejsce pracy: Augsburg, Niemcy

Zarobki: 9,07 euro brutto/h plus dieta

Obowiązki:

  • Praca na magazynie przy komisjonowaniu towarów, pakowaniu oraz skanowaniu.
  • Przy wykonywaniu zadań pracownik będzie korzystał z wózka widłowego oraz skanera ręcznego

Oczekiwania:

  • wcześniejsze doświadczenie w pracach na magazynie
  • umiejętność korzystania z wózków widłowych będzie atutem
  • swobodna umiejętność komunikowania się w języku niemieckim
  • mile widziane będą osoby które mogą przyjechać do Niemiec własnym samochodem
  • możliwość pracy na zmiany

Oferta:

  • zatrudnienie na niemieckich warunkach w oparciu o umowę o pracę
  • 3 zmianowy system pracy
  • dobre zarobki oraz możliwość dostania podwyżki
  • cotygodniowe wypłacanie zaliczek
  • dla pracowników istnieje możliwość pracy w godzinach dodatkowych – po ok 10 do 12 h dziennie oraz w soboty
  • pracodawca uznaje prawo do urlopu
  • zapewnione ubezpieczenie i składki
  • wsparcie polskiego biura
  • udział w rekrutacji jest bezpłatny

Aplikacja:
Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie aplikacji na adres: praca@silverhand.eu
W razie pytań prosimy kontaktować się telefonicznie pod numerem: 606 857 993, 606 857 662, lub 668 381 767

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/magazynier-niemcy-2506418.html

ID ogłoszenia: 992541402705ba6e