€ 7,86 euro brutto/h

Praca w Niemczech od zaraz bez języka przy pakowaniu kosmetyków w Lipsku

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 23 lipca 2014 02:28

Poszukujemy pracowników do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz bez znajomości języka i doświadczenia. Oferta w Lipsku przy pakowaniu i komisjonowaniu artykułów drogeryjnych.

Stanowisko: Pakowacz

Start pracy: wyjazd już 27.07.2014

Miejsce pracy: Lipsk

Zarobki: 7,86 euro brutto/h

Zadania:

  • Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za pakowanie oraz zbieranie zamówień i komisjonowanie artykułów drogeryjnych.

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz do 06.01.2015
  • zdolność do pracy w grupie
  • zmysł estetyczny
  • nastawienie na realizację wyznaczonego celu
  • zręczność
  • pracodawca nie wymaga znajomości języka niemieckiego

Oferujemy:

  • praca od zaraz do 06.01.2015
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
  • zapewniona płatna kwatera- koszt dobowy ro 6 euro
  • bezpłatny przejazd do Niemiec z Wrocławia

Aplikacja:
Aplikacja poprzez rejestrację na portalu: https://panel.lps.ag/

źródło: http://de.pgra.pl/oferuje_1/produkcja_1/pakowacz-artykulow-drogeryjnych_i1420

ID ogłoszenia: 22953ce698d8ef1b

8 komentarzy na “Praca w Niemczech od zaraz bez języka przy pakowaniu kosmetyków w Lipsku”

  1. angela00333 na 23 lipca 2014 @ 17:05

    Witam serdecznie,

    wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani ofertą pracy, jesteśmy również gotowi wyjechać od zaraz. Jesteśmy sumienni i pracowici, nie boimy się nowych zadań, łatwo nawiązujemy kontakty z innymi. Biegle znam język niemiecki. Bardzo zależy nam na pracy.

    Proszę o kontakt: kruskus@wp.pl

  2. Jestem chętna do pracy! Proszę o kontakt na nr 663649851

  3. Jestem zainteresowana pracą w Państwa firmie. Posiadam doświadczenie na podobnym stanowisku. Proszę o kontakt na nr 723605000

  4. Witam,

    jestem zainteresowana Państwa ofertą.

    Znam niemiecki-podstawy, angielski znam dobrze.

    Pozdrawiam

  5. arleta02 na 28 lipca 2014 @ 15:32

    Witam razem z chłopakiem jestesmy zainteresowani pracą. Dyspozycyjni gotowi do wyjazdu w każdej chwili.Bardzo prosimy o odpowiedź na emaila: Arletaleszcz@gmail.com
    Pozdrawiamy.

  6. nawrocka.edytka@wp.pl na 28 lipca 2014 @ 18:13

    Jestem zainteresowana wyjazdem z chłopakiem. Pracowaliśmy w niemczech w sezonie szparagów i truskawek. tel 65176923

  7. Witam wraz z kolegą jesteśmy zainteresowani pracą.Gotowi do wyjazdu w każdej chwili.
    Prosimy o kontakt: patryczek.p.10@onet.pl