€ 10.15 - 11.00 € brutto/h

Pracownik produkcji oferta pracy w Niemczech bez języka od zaraz, Mitwitz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: 96268 Mitwitz, Niemcy
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: współpraca długoterminowa
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 31 grudnia 2020 02:19

Od zaraz fabryka mebli dziecięcych z Mitwitz poszukuje operatorów maszyn do pracy w Niemczech na produkcji. Ogłoszenie bez znajomości języka niemieckiego 2021.

Produkcja mebli dziecięcych

Obecnie dla naszego klienta zagranicznego poszukujemy osób na stanowisko operatora maszyny do obróbki drewna. Firma zajmuje się produkcją mebli dziecięcych. Stanowisko obejmuje pracę przy maszynie produkcyjnej do obróbki drewna.

Rozpoczęcie projektu: 04 lub 11.01.2021r
Zakończenie projektu: długoterminowa współpraca
Miejscowość: 96268 Mitwitz, Niemcy

Obowiązki:
– wkładanie i wyciąganie elementów drewnianych przy maszynie
– składanie/ montaż elementów mebli dziecięcych
– dbanie o porządek swojego stanowiska pracy

Oferujemy:
– umowę z pełnym pakietem ubezpieczeń
– atrakcyjną stawkę godzinową
– comiesięczne dodatki do wynagrodzenia
– możliwość dłuższej współpracy
– bezpłatne zakwaterowanie na czas trwania kontraktu

Oczekujemy od kandydata:
– gotowość do podjęcia zatrudnienia za granicą
– doświadczenie przy pracach stolarskich

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu:

735 933 896

ID ogłoszenia: 955feae4c7280a4