€ 2550 brutto +zakwaterowanie

Produkcja ciastek oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka od zaraz fabryka, Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Drezno
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 22 maja 2023 00:24

Na terenie Drezna także bez znajomości języka propozycja legalnej pracy w Niemczech od zaraz na produkcji ciastek w fabryce cukierniczej. Zakwaterowanie darmowe na miejscu będzie zapewnione.

Mile widziane osoby z doświadczeniem produkcyjnym lub wykształceniem cukierniczym.

Stanowisko: pracownik produkcji

Miejsce: Drezno

Start: maj/czerwiec 2023

Liczba miejsc: 4

Zarobki: 2550 brutto miesięcznie +premie

Zadania:

Pracownik będzie odpowiedzialny za obsługę maszyn, przygotowywanie składników i ciasta, kontrolowanie jakości produktów, pakowanie i magazynowanie wyrobów w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym w Dreźnie, specjalizującym się w produkcji popularnych kruchych ciastek.

Wymagania:

Aby aplikować na stanowisko, wymagana jest dyspozycyjność przez okres 12 miesięcy, począwszy od maja/czerwca 2023. Preferowane są osoby z doświadczeniem oraz znajomością języka, jednak nie jest to warunek konieczny. Wymagane jest również brak problemów z nałogami oraz posiadanie aktualnych badań do celów sanitarnych.

Oferujemy:

Firma proponuje konkurencyjne wynagrodzenie za pracę oraz legalne zatrudnienie na okres 12 miesięcy, z opcją przedłużenia. Dodatkowo, oferuje dobre zaplecze socjalne, takie jak szatnia, stołówka, kantyna i prysznice, aby zapewnić pracownikom wygodne warunki pracy. Pracownicy będą mieli również możliwość bezpłatnego zakwaterowania w mieszkaniach pracowniczych, co stanowi dodatkowy bonus.

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.

Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

Adres kontaktowy:

work4you.munchen@gmail.com z dopiskiem:

„Produkcja ciastek Drezno 2023, imię i nazwisko”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Za wszystkie zgłoszenia serdecznie dziękujemy.

ID ogłoszenia: 74364694e555fbfe