€ 2000-25000/mc

Produkcja pizzy od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka Hamburg 2018

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 25 października 2018 04:27

Fabryka z Hamburga posiada wakat na produkcji pizzy mrożonej. Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech 2018 dla osób bez znajomości języka i doświadczenia. Zatrudnienie z zakwaterowaniem zorganizowanym odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik produkcji dań gotowych

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy

Wakaty: 8

Pensja: od 2000 do 2500 euro brutto miesięcznie w zależności od doświadczenia oraz znajomości języka

Zakres zadań:

  • układanie składników na blacie ciasta
  • przetwarzanie termiczne
  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • przygotowywanie składników
  • dbanie o porządek na stanowisku

Wymagania:

  • zdolność do pracy w grupie
  • dyspozycyjność od zaraz
  • gotowość do podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • elastyczność, zaangażowanie, staranność
  • optymizm, wysoka kultura
  • możliwość podjęcia pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

  • opieka polskojęzycznego koordynatora na miejscu
  • rzetelne szkolenie pracownicze
  • pomoc na miejscu we wszystkich sprawach
  • zatrudnienie w sprawdzonej firmie
  • zakwaterowanie w ceni 200 euro miesięcznie od osoby
  • raz na miesiąc do wynagrodzenia w ramach bonusu określona ilość wyrobów firmowych
  • umowę na 3 miesiące próbne z możliwością przejścia na stałą umowę dla pracowników najlepszych

Jak aplikować?
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie aplikacji drogą elektroniczną z załączeniem aktualnego CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacyjnym oraz realnym terminem dyspozycyjności.

Prosimy o przemyślane aplikowanie. Nie poszukujemy osób leniwych, które liczą na łatwe i proste pieniądze bez minimalnego wkładu własnego.

Pracodawca nie pobiera żadnych opłat przed wyjazdem do Niemiec.

Nr ref. prod/a8/10/18

Nützliche Arbeit Offene Handelsgesellschaft
Klenzestraße 30
80469 München, Bayern

nutzliche-arbeit@workmail.com

ID ogłoszenia: 8915bcb032eb6729

5 komentarzy na “Produkcja pizzy od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka Hamburg 2018”

  1. Dzień dobry.Jestem zainteresowany . Nr telefonu 510337471. Pozdrawim Paweł.

  2. Jesteśmy zaiteresowani, prosimy o kontakt
    email olexy555@wp.pl

  3. Witam, obecnie.przebywam w Hamburgu i chciałbym zacząć pracę od zaraz

    Nr. 504693759

  4. KATARZYNA CHOJNACKA na 25 października 2018 @ 22:58

    Witam,
    jestem zainteresowana pracą przy produkcji pizzy.
    Proszę o kontakt kchojnac73@gmail.com

  5. Witam jestem hetny na prace przy pizzy . Pracowalem w podobnym zakladzie w holandi Rossendaal
    Prosze o katakt jesli jest to aktualne
    nr.tel 572038104