€ 1600 netto +zakwaterowanie

Remonty i wykończenia od zaraz praca w Niemczech na budowie bez języka Bawaria

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bawaria
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 25 lipca 2019 03:21

Zatrudnienie od zaraz w rejonie Bawarii dla pracowników budowlanych przy remontach i wykończeniach. Niemcy praca na budowie bez znajomości języka. Bezpłatne zakwaterowanie zapewnione jest na miejscu dla pracowników.

Stanowisko: Pracownik budowlany

Rozpoczęcie: od zaraz

Miasto: Bawaria, Niemcy

Wynagrodzenie: 1600 euro netto miesięcznie przy 168 godzinach pracy

Zakres zadań:

  • wykonywanie zadań pomocniczych na budowie, np.: malowanie, montaż hydrauliki, malowanie, tynkowanie i inne

Wymagania:

  • praktyczna umiejętność obsługi narzędzi budowlanych
  • dbanie o powierzone sprzęty, materiały i narzędzia
  • prawo jazdy kat.B oraz własny samochód
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku

Zapewniamy:

  • pracę na dłużej
  • wysokie zarobki wypłacane terminowo
  • przyjazne warunki pracy
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy
  • na miejscu bezpłatne zakwaterowanie
  • praca od poniedziałku do czwartku – możliwość zjazdu do domu na weekend
  • opcja zatrudnienia również dla ekip

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie wiadomości e-mail z załączeniem CV na adres:

  • tischbierek@diwa-personalservice.pl

lub o kontakt telefoniczny do konsultanta prowadzącego tę rekrutację: Michała Tischbierek : 887 029 961

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/niemcy-praca-na-budowie-przy-wykonczeniach-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-bawaria-2019/

ID ogłoszenia: 2785d38b26f8d53c