€ 2500€

Ślusarz praca Niemcy w Zwickau blisko granicy

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Zwickau
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: czas nieokreslony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 21 czerwca 2017 04:52

Atrakcyjna praca w Niemczech dla ślusarzy blisko polskiej granicy w Zwickau. Zatrudnienie przy przygotowaniu elementów do spawania, obsługa maszyn i urządzeń ślusarskich, montaż elementów.

teamkompetent GmbH
Personaldienstleistungen

Poszukujemy ślusarza do pracy w Niemczech ( blisko granicy)

Zakres obowiązków :

• przygotowywanie elementów do spawania
• obsługa maszyn i urządzeń ślusarskich
• prace montazowe w branzy metalowej

Wymagania:
• doświadczenie na ww. stanowisku
• prawo jazdy kat. B
• własny samochód
• bardzo dobra znajomość czytania rysunku technicznego
• odpowiedzialność za realizację wykonywanych zadań
• gotowość do pracy w systemie 3- zmianowym
• komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Oferujemy :

• różnorodność pracy za odpowiednie wynagrodzenie
• umowę o pracę na czas nieograniczony
• ponadtaryfowe wynagrodzenie według taryfy BZA
• wypłatę dodatkowych bonusów
• zapeniamy pomoc w znalezieniu zakwaterowania i wsparcie pracownika mówiącego po polsku

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą pracy prosimy o przesłanie swojego CV :

teamkompetent GmbH Personaldienstleistungen
Innere Schneeberger Str.18/20
08056 Zwickau

Frau Emilia Graczyk Telefon: 004937544069716

lub na adres email : emilia.graczyk@teamkompetent.de

Proszę o dołączenie kopii świadectw, ukończenia kursów, świdectw pracy, dyplomów.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

ID ogłoszenia: 865594a4f1abca49

Brak tagów