€ 1,500.00

Spawacz MIG/MAG – oferty pracy w Niemczech w Bad Honnef

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bad Honnef
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: Stala
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 27 września 2015 02:29

Firma mieszcząca się w Bad Honnef rekrutuje spawaczy MIG-MAG do podjęcia pracy w Niemczech z podstawową znajmością języka. Zatrudnienie przy spawaniu elementów metalowych, blach, rur ze stali nierdzewnej itp.

OPIS STANOWISKA:

– spawanie elementów metalowych metodą MIG/MAG,
– spawanie blach i rur, stal nierdzewna (TIG),
– spawanie na wysokościach (nie u wszystkich klientów),
– samodzielne ustawianie parametrów spawania,
– kontrola jakosci wykonanych spoin.

WYMAGANIA:

– aktualne doświadczenie w spawaniu metodą MIG/MAG
– oraz certyfikat spawalniczy na tę metodę,
– znajomość rysunku technicznego,
– prawo jazdy kat B,
– komunikatywna znajomosc j. niemieckiego,

OFERUJEMY:

– umowę o pracę na niemieckich warunkach,
– atrakcyjne wynagrodzenie,
– gwarancję odprowadzania składek oraz ubezpieczenie,

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w języku polskim oraz skanu aktualnych certyfikatów na adres mailowy. Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

kontakt@industrieofen-service.de

ID ogłoszenia: 62356083b3442808

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: artur67
  • Zarejestrowany od: 11 stycznia 2015

Inne przedmioty dodane przez artur67

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez artur67 »