€ 13 euro brutto/h

Sprzątanie w biurowcu od zaraz Bremen oferta pracy w Niemczech

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 26 października 2015 02:44

Aktualnie poszukujemy sprzątaczek z podstawową znajomością języka do sprzątania w biurowcu na wieczornej zmianie. Oferta pracy w Niemczech od zaraz dla Polaków.

Stanowisko: Sprzątaczka

Start: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Bremen, Niemcy

Wynagrodzenie: 13 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • porządkowanie poszczególnych stanowisk pracy
  • wycieranie kurzy
  • mycie podłóg, odkurzanie
  • sprzątanie sali konferencyjnej, pokoi socjalnych oraz toalet
  • wynoszenie odpadów
  • mycie i odświeżanie korytarzy, schodów i windy
  • od czasu do czasu sprzątanie recepcji, mycie okien, itp

Wymagania:

  • podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • odpowiedzialność
  • bezwzględna uczciwość
  • zaświadczenie o niekaralności
  • pożądane doświadczenie w podobnej pracy, najchętniej w Niemczech

Zapewniamy:

  • atrakcyjne stawki godzinowe
  • pracę w godzinach wieczornych na pełny etat
  • za dobrą pracę pracodawca zapewnia dodatki i premie
  • możliwość pomocy w kwestii zorganizowania zamieszkania i dopełnienia formalności
  • pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu
  • samodzielne stanowisko pracy

Aplikacja:

Osoby, które zainteresowała powyższa oferta i jednocześnie spełniające nasze wymagania prosimy o przysłanie zgłoszenia (najlepiej w j. niemieckim) wraz ze zdjęciem na podany poniżej adres.

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: sprzataniebiurwca/11/15

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 816562d48841c126