€ do ustalenia

Stolarz praca Niemcy od zaraz w Stuttgarcie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: dobra
  • Opublikowany: 28 września 2014 01:07

Atrakcyjna oferta pracy w Niemczech dla stolarza przy składaniu i produkcji mebli, prefabrykatów. Zatrudnienie w Stuttgarcie od zaraz dla osoby z fachem w ręku oraz dobrą znajomością języka.

Trenkwalder jest jednym z liderów na polskim rynku usług HR, realizującym liczne projekty w zakresie pracy stałej, tymczasowej i outsourcingu.

Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG z obrotem powyżej 1 miliarda euro. Grupa Trenkwalder jest jedną z wiodących agencji pracy w Europie, zatrudnia ponad 70 000 pracowników i ma ponad 300 biur w 18 krajach Europy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i najlepszym specjalistom w branży, Trenkwalder zdobywa zaufanie coraz liczniejszej rzeszy zatrudnionych kandydatów oraz zadowolonych klientów.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Stolarz ze znajomością języka niemieckiego

Miejsce pracy: Niemcy, Stuttgart
nr ref.: STOL/GER/0914

OBOWIĄZKI:
– składanie mebli i produkcja drewnianych prefabrykatów,
– przycinanie drewna,
– montaż domów z drewnianych prefabrykatów,
– praca w oparciu o rysunek techniczny.

WYMAGANIA:
– wyuczony zawód stolarza lub długoletnie doświadczenie,
– znajomość języka niemieckiego na poziomie dobrym,
– prawo jazdy i własny samochód,
– obsługa urządzeń i narzędzi stolarskich,
– zdolności manualne.

OFERUJEMY:
– umowę o pracę na niemieckich warunkach,
– odprowadzanie składek i ubezpieczenie zdrowotne,
– stawkę godzinową w wysokości 12,00 euro brutto,
– zapewnione mieszkanie.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt.

Agencja Zatrudnienia Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. (nr cert. 136)
31-536 Kraków, ul. Podgórska 36
Tel: 12 425 00 41, 785 982 299
E-mail: rekrutacja.grempka@trenkwalder.com.pl
www.trenkwalder.pl

Prosimy o dopisanie w CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie, administrowanie i archiwizowanie moich danych osobowych przez Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. w celu realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji i selekcji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.).”

ID ogłoszenia: 8735422c05944d8a

1 odpowiedź na “Stolarz praca Niemcy od zaraz w Stuttgarcie”

  1. mam wyuczony zawód stolarza,oraz wieloletnie doświaczenie.moge podjąć prace od

    zaraz.posiadam samochod,znajomosc jezyka na poziomie podstawowym

    prosze o kontakt 0048 607059088046