€ do uzgodnienia

Winobranie od zaraz oferta pracy w Niemczech zbiory winogron Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 21 września 2015 02:40

Poszukujemy od zaraz pracowników sezonowych do zbiorów winogron od zaraz w okolicy Stuttgartu. Oferta pracy w Niemczech przy winobraniu bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik do zbioru owoców

Miejsce: Stuttgart, Niemcy

Zarobki: stawki akordowe

Rozpoczęcie: od zaraz

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna i polega na ścinaniu kiści winogron
  • kiście należy ułożyć w skrzynkach

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • wysoka motywacja
  • znajomość języka niemieckiego nie jest konieczna
  • pracowitość, szybkość
  • gotowość do podjęcia pracy sezonowej
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • brak problemów z wypracowywaniem limitów dziennych

Zapewniamy:

  • sezonową pracę od zaraz
  • zorganizowane bezpłatne zakwaterowanie na miejscu
  • dobre zarobki
  • ubezpieczenie na okres zatrudnienia
  • pomoc w dopełnieniu formalności w Niemczech
  • zatrudnienie na niemieckiej umowie na czas określony

Aplikacja:
Kontakt: einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem „Zbiory winogron, okolice Stuttgartu″

CV w języku niemieckim przyspieszy proces rekrutacji.

Einfach Lösungen Agentur GmbH
Charlottenstraße 27, 15969 Berlin

ID ogłoszenia: 93955ff18f07ed94

6 komentarzy na “Winobranie od zaraz oferta pracy w Niemczech zbiory winogron Stuttgart”

  1. Marcin 26 lat jestem zainteresowany proszę o kontakt 505734796 lub pocztą marcinadamek000@onet.pl

  2. kamilsoon5878 na 23 września 2015 @ 22:04

    Kamil 18lat jestem bardzo zainteresowany ofertą . Proszę o jak najszybszy kontakt na numer tel : 725335784 lub pod adres e-mail kamil_dluzniewski@o2.pl

  3. agnieszka laszkowska na 25 września 2015 @ 11:16

    Agnieszka 39 lat jestem zainteresowana ofertą. Prosze o kontakt pod nr telefonu 508825510

  4. Jestem zainteresowany panstwa ofertapracowalem juz w tej branzy pracy prosze o kontakt 516879224

  5. Kamilia 35 wraz ze znajomym jestem zainteresowana ta ofertą.
    Proszę o kontakt 608683134

  6. Marcin.Szewczyk na 29 września 2015 @ 09:14

    Dzień dobry . Mam na imię Marcin 37lat.
    Jestem zainteresowany podjęciem u państwa pracy przy zbiorach winogron. Jestem osobą pracowita bez nałogów potrafię pracować w zespole jak i samodzielnie .
    Mogę podjąć u państwa pracę od zaraz .
    Posiadam aktualną książeczkę sanitarno – epidemiologiczną .
    Jeśli spełniam państwa oczekiwania uprzejmie proszę o kontakt na e-mail kruk-1978-1978@o2.pl lub nr tel 506-996-967