€ 10,00

Zbrojarz praca w Niemczech w budownictwie bez języka, Gevelsberg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Gevelsberg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: stala
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 6 sierpnia 2017 04:43

Firma z Gevelsberg poszukuje zbrojarzy do pracy w Niemczech w branży budownictwa przy produkcji prefabrykatów betonowych. Oferta bez znajomości języka niemieckiego dla budowlańców.

Produkcja prefabrykaty betonowe bez jezyka niemieckiego

Zakres obowiązków:
– zbrojaz

Oferujemy:
– zatrudnienie stale na czas nieokreslony
– ubezpieczenie, pracę ustaloną na warunkach niemieckich

– stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Zainteresowanych kandydatów prosimy o kontakt lub przesłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim wraz ze zdjenciem.

E-Mail: d.slawik@gmx.de

Tel: 004915111636333

ID ogłoszenia: 5175982f247ad971