€ do ustalenia

Aktualna praca Niemcy jako kurier-kierowca kat.B przy rozwożeniu przesyłek

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bamberg
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 8 listopada 2013 19:04

Firma kurierska z Bamberg obecnie rekrutuje na stanowisko kurier. Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech jako kierowca kat.B przy rozwożeniu przesyłek. Konieczne do podjęcia tej pracy jest zaświadczenie o niekaralności.

Stanowisko: Kurier

Miejsce pracy: Bamberg, Niemcy

Zarobki: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • Praca polega na rozwożeniu paczek samochodem dostawczym 3.5 t.
  • Możliwy załadunek samochodu dostawczego oraz zbieranie potwierdzeń odbioru.

Wymagamy:

  • Niemiecki znajomość dobra
  • zaświadczenie o niekaralności
  • kultura osobista, pozytywne nastawienie
  • sumienność, pracowitość
  • doświadczenie przynajmniej 3 lata w prowadzeniu samochodu dostawczego 3.5t

Oferujemy:

  • Praca 5 dni w tygodniu- pon-pt
  • praca z okresem próbnym
  • zapewniamy szkolenie które przygotowuje do wykonywania pracy

Aplikacja:
Osoby spełniające warunki prosimy o aplikację na adres:
guenlog@gmx.de

źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/praca-niemcy-dla-kuriera-kierowcy-bamberg-przy-rozwozeniu-przesylek/

ID ogłoszenia: 733527d0081b009d

4 komentarze na “Aktualna praca Niemcy jako kurier-kierowca kat.B przy rozwożeniu przesyłek”

  1. Maciej Uglik na 26 grudnia 2013 @ 01:27

    Halo

    I have 33 years old and a would’l like to worrk for you, I study english languige.
    if Ican yndessterrdy I Can move and write in to thhe 3 mounntch wery well

  2. Witam.
    Posiadam wieloletnie doświadczenie jako kierowca busa.724743022

  3. Witam, jestem Zainteresowany tą pracą. Język niemiecki znam w stopniu perfekt 🙂 Znam topografie Niemiec lub niektóre miasta. Doświadczenie w firmie 4 lata jako kierowca od VW T4, Sprinter, obecnie Renault Master 8 palet do teraz. Znam topografie Niemiec także niektórych miast ! WAŻNE: Jestem osobą pracowitą i sumienną… Telefon +48 601923440 Pozdrawiam !

  4. Jestem zainteresowany ofertą pracy i gotowy na wyjazd w każdym terminie
    tel.+49 151 63816995