€ 13,50/h brutto

Bez języka dam pracę w Niemczech dla par od zaraz pakowanie keczupów Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Drezno
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 15 lipca 2021 02:33

Propozycja zatrudnienia od zaraz w fabryce z Drezna dla par przy pakowaniu keczupów. Oferta pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomość języka. Pracodawca oferuje odpłatne zamieszkanie na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz keczupów

Miejsce zatrudnienia: Drezno, Niemcy

Pensja: 13,50 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • łatwa praca produkcyjna w fabryce keczupów, sosów pomidorowych oraz koncentratów
  • do zadań należeć będzie praca przy linii produkcyjnej, polegająca na kontroli jakości, obsługiwaniu urządzeń, wkładaniu produktu do pudełek, foliowaniu itp.

Oczekiwania:

  • brak uzależnień
  • odpowiedzialne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • sumienność
  • punktualność
  • solidność
  • niezawodność
  • stosowanie się do zasad BHP

Zapewniamy:

  • atrakcyjne zarobki wypłacane na czas
  • pracę w Niemczech do podjęcia od zaraz
  • zatrudnienie na podstawie umowy niemieckiej na 3 miesiące
  • dla pracowników najlepszych możliwość przedłużenia okresu zatrudnienia
  • odpłatne zamieszkanie zapewnione w cenie 400 euro miesięcznie
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • ubezpieczenie
  • szkolenie pracownicze

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo, z załączeniem CV w języku polskim i niemieckim na poniższy adres kontaktowy:

  • work4you.munchen@gmail.com z dopiskiem: „Pakowanie keczupów, imię i nazwisko”

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-dla-par-pakowanie-keczupow-drezno/

ID ogłoszenia: 13560ed738e4336a