€ 15,20/h +21€ netto dieta

Bez języka dam pracę w Niemczech od zaraz sprzątanie-odkażanie wagonów metra Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 6 kwietnia 2020 03:50

Tymczasowe zatrudnienie od zaraz w Berlinie przy sprzątaniu-odkażaniu wagonów metra. Ogłoszenie pracy w Niemczech 2020 bez znajomości języka. Bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane jest na cały okres trwania umowy.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miasto: Berlin, Niemcy

Pensja: 15,20 euro brutto na godzinę pracy plus dieta w wysokości 21 euro netto za dobę

Liczba miejsc do obsadzenia: 20

Obowiązki:

  • praca głównie na zmianach nocnych i wieczornych
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za kompleksowe sprzątanie wagonów metra
  • praca polega obecnie głównie na odkażaniu wagonów – pranie tapicerki, przecieranie specjalnymi preparatami przycisków, drążków, poręczy, siedzisk
  • zadania wykonywane będą z uwzględnieniem wysokich norm BHP, pracodawca zapewnia specjalną odzież ochronną, rękawiczki, maseczki, środki dezynfekujące

Wymagania:

  • dobra sprawność fizyczna
  • logiczne myślenie
  • chęć podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • przykładanie się do powierzonych obowiązków
  • własny samochód i prawo jazdy kat.B
  • brak nałogów
  • zdyscyplinowanie i stosowanie się do zasad BHP
  • brak problemów ze zdrowiem

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy czasowej na około 3 miesiące
  • bardzo dobre wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • darmowe zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w komfortowych i w pełni wyposażonych mieszkaniach
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora na miejscu

Aplikacja:

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: sprzątanie metra, Berlin 04/20

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 7545e89c5d0a7663

13 komentarzy na “Bez języka dam pracę w Niemczech od zaraz sprzątanie-odkażanie wagonów metra Berlin”

  1. Witam jestem zainteresowany ofertą pracy proszę o kontakt pod nmr 796347124

  2. Witam, jestem zainteresowany. Prosze o kontakt email : ttom24854@gmail.com lub tel 00447741101556

  3. RAFAL RYMARCZUK na 6 kwietnia 2020 @ 13:50

    Witam.
    Jestem zainteresowany ofertą.
    Posiadam prawo jazdy oraz samochód osobowy. Jestem sprawny fizycznie punktualny i obowiązkowy. Mam 46 lat
    Pracę mogę podjąć natychmiast.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych.

    Pozdrawiam
    +48 696 112 828

  4. monikakkk1@wp.pl na 6 kwietnia 2020 @ 18:09

    Witam
    Jestem zainteresowana oferta. Proszę o kontakt 791467457
    Pozdrawiam

  5. Witam,
    Jestem zainteresowany 517478213

  6. Karolina99 na 15 kwietnia 2020 @ 09:03

    Witam. Jesteśmy zainteresowani wraz z narzeczonym. Ja 21 lat on 23lata, w pełni sprawni fizycznie i gotowi do wyjazdu od zaraz. Proszę o kontakt pod numerem telefonu +48534316763

  7. TadeuszSliz na 15 kwietnia 2020 @ 11:16

    Dzień dobry, jesteśmy zainteresowani ofertą pracy Berlin. Obecnie jesteśmy w Szczecinie. Mobilni . J.niemiecki komunikatywny.

    • TadeuszSliz na 17 kwietnia 2020 @ 15:34

      Dzień dobry,jesteśmy zainteresowani ofertą pracy Berlin. Mieszkamy w Szczecinie, jest nas dwóch, j.niemiecki komunikatywny. Mobilni. Czynne prawo jazdy kat “B” Dyspozycyjni od zaraz. Kontakt na tel +48691147238, +48734723894 lub 01638317573. Z poważaniem Nowak, Sliz

  8. Witam. Jestem zainteresowany ofertą i spełniam Państwa wymagania. Prawo jazdy kat B + wlasne auto. Mieszkam w niemczech niedaleko Berlina. Przesyłam swoje CV w j. Niemieckim na podany email.
    Pozdrawiam.
    Damian

  9. Maniek8996 na 23 kwietnia 2020 @ 13:55

    Witam serdecznie. Jestem zainteresowany pracą. Posiadam prawo jazdy kat b. Mogę podjąć pracę w każdej chwili. Proszę o kontakt na mail robertl070389@gmail.com

  10. Maniek8996 na 23 kwietnia 2020 @ 13:55

    Witam serdecznie. Jestem zainteresowany pracą. Posiadam prawo jazdy kat b. Mogę podjąć pracę w każdej chwili. Proszę o kontakt na mail robertl070389@gmail.com lub pod numerem telefonu 514326586

  11. AngelikaCe na 2 maja 2020 @ 19:19

    Dzień dobry,
    Jestem zainteresowana propozycją pracy.
    Proszę o kontakt +48510951732
    angelika.angelika.c@gmail.com

    Pozdrawiam,
    Angelika C.

  12. Witam,
    Wraz z chłopakiem jesteśmy bardzo zainteresowani ofertą pracy.
    Prosimy o kontakt.
    tel.: 666056414
    email: fracoviak@gmail.com