€ 16,25 €/h +mieszkanie

Bez języka dla par dam pracę w Niemczech na produkcji czekoladowych figurek od zaraz w Berlinie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 8 kwietnia 2024 00:42
  • Wygasa: 5 dni, 14 godzin

Na terenie Berlina w fabryce słodyczy możliwa od zaraz także dla par słodka praca w Niemczech przy produkcji figurek z czekolady lub masy cukrowej. Zakwaterowanie bezpłatne zorganizowane przez pracodawcę na miejscu.

Liczba miejsc: 4

Start: od zaraz – kwiecień 2024

Miejsce: Berlin

Zarobki: od 16,25 €/h brutto

Zadania:

W roli pracownika produkcyjnego będzie Pan/Pani odpowiedzialny/a za tworzenie wyjątkowych czekoladowych i cukrowych figurek, zgodnie z precyzyjnymi wytycznymi. Zadaniem pracownika będzie kształtowanie delikatnych mas czekoladowych w formach silikonowych oraz staranne pakowanie gotowych produktów. Kluczowym elementem będzie dbałość o wysokie standardy jakościowe podczas każdego etapu produkcji, przy zachowaniu pełnej kontroli nad temperaturą i konsystencją czekolady.

Wymagania:

Idealny kandydat powinien posiadać pewne doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych, choć nie jest to konieczne – chęć nauki i zdolność szybkiego przyswajania nowych umiejętności są równie cenione. Kandydat powinien także wykazywać umiejętność efektywnej pracy w zespole oraz gotowość do współpracy z innymi pracownikami. Wysoka dokładność i precyzja w wykonywaniu zadań są kluczowe, aby zapewnić jakość produktów. Dodatkowym atutem będzie znajomość języka niemieckiego na różnych poziomach zaawansowania. Ważne jest także zachowanie dobrej sprawności fizycznej, umożliwiającej wykonywanie pracy na linii produkcyjnej w dynamicznym środowisku.

Oferujemy:

Oferujemy stabilne zatrudnienie na pełny etat w cenionej fabryce zlokalizowanej w stolicy Niemiec, Berlinie. Wynagrodzenie w wysokości 16,25 €/h brutto gwarantuje uczciwe wynagrodzenie za pracę. Praca jest dostępna dla par i odbywa się na jednej zmianie, zapewniając równowagę między życiem zawodowym a osobistym. Zakwaterowanie zapewniamy bezpłatnie na miejscu, w komfortowych warunkach, co eliminuje potrzebę poszukiwania mieszkania na własną rękę. Dodatkowo, oferujemy wsparcie w załatwianiu wszelkich formalności związanych z legalnym pobytem i pracą w Niemczech, co ułatwia adaptację w nowym środowisku. Istnieje również możliwość rozwoju zawodowego i awansu w ramach naszej firmy, co pozwoli pracownikom na długofalową perspektywę rozwoju kariery.

Aplikacja:

Szanowni kandydaci,
Jeśli powyższa oferta okazała się dla Was interesująca i spełniacie nasze wymagania (lub większość z nich) prosimy o przesłanie swojej aplikacji w postaci CV ze zdjęciem wraz z krótkim opisem własnej osoby na podany poniżej adres.

Przypominamy również, aby do aplikacji została dołączona klauzula, która wyraźnie zezwala nam na przetwarzanie danych osobowych kandydatów w procesie rekrutacji.

W tytule wiadomości e-mail proszę napisać „Figurki czekoladowe Berlin 04/24″ pomoże nam to na przypisanie Państwa zgłoszenia do o tej konkretnie oferty.

Neue Arbeit GmbH
Wilhelminenhofstraße 63, 12459 Berlin

NeueArbeit2020@web.de

Jednoczenie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 486661299e59f2b1