€ 1000-1300 € netto

Bez języka fizyczna praca w Niemczech w Oldenburg od zaraz przy sortowaniu palet

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Oldenburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 2 lata
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 23 października 2017 04:38

Od zaraz poszukiwani kandydaci do fizycznej pracy w Niemczech w miejscowości Oldenburg. Zatrudnienie przy sortowaniu palet bez znajomości języka niemieckiego.

OPIS STANOWISKA:
-ręczne segregowanie oraz układanie palet
-system 2-zmianowy (6:00 – 14:30 ; 14-22:30)

WYMAGANIA:
-doświadczenie przy segregacji palet mile widziane
-duża sprawność fizyczna
-dynamika pracy
-własny samochód ( odległość z mieszkania do magazynu ok. 7km)

OFERUJEMY:
-pracę dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku
– zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
– zakwaterowanie na terenie Niemiec
– atrakcyjne wynagrodzenie
– opiekę polskiego koordynatora w Niemczech

Ważne informacje:
Rekrutacja (podpisanie umowy, badania lekarskie, szkolenie BHP) odbywa się w jednym z naszych biur w Gliwicach, Radomiu bądź Zielonej Górze.

ID ogłoszenia: 89959e9aa9d47988