€ 1750 netto +mieszkanie

Bez języka Niemcy praca dla pomocy kuchennej od zaraz w restauracji z Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 19 października 2023 01:08

Także bez znajomości języka w restauracji z Düsseldorf od zaraz możliwa do rozpoczęcia praca w Niemczech na stanowisku pomocy kuchennej. Zakwaterowanie darmowe dla pracowników dostępne na miejscu.

Stanowisko: Pomoc kuchenna

Lokalizacja: Düsseldorf, Niemcy

Wynagrodzenie: 1750 euro netto miesięcznie “na rękę”

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zadania pracownika:

Jako pomoc kuchenna będziesz odpowiedzialny/a za wsparcie w różnorodnych zadaniach na kuchni. Będziesz uczestniczyć w przygotowywaniu dań, utrzymaniu czystości i porządku w miejscu pracy oraz wykonywaniu innych przydzielonych obowiązków.

Wymagania:

  • Gotowość do natychmiastowego podjęcia pracy.
  • Brak konieczności znajomości języka niemieckiego.
  • Zdolności manualne i umiejętność pracy w zespole.
  • Chęć nauki i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań.

Zapewniamy:

  • Bezpłatne zakwaterowanie w miejscu pracy, co stanowi dodatkową wygodę dla pracowników.
  • Legalną i stabilną pracę w renomowanej restauracji.
  • Wynagrodzenie w wysokości 1750 euro netto miesięcznie, wypłacane regularnie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego w branży gastronomicznej.
  • Wsparcie w procesie adaptacji i integracji w środowisku pracy.

Aplikacja:

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: pomoc-kuchenna 10/23

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 311652f346f4a813