€ 16,50/h brutto

Bez języka od zaraz oferta pracy w Niemczech przy sprzątaniu domów i mieszkań Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 16 września 2021 02:58

Oferujemy zatrudnienie bez znajomości języka przy sprzątaniu domów i mieszkań w Monachium. Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz dla sprzątaczek – sprzątaczy także bez doświadczenia.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Lokalizacja: Monachium, Niemcy

Stawka godzinowa: 16,50 euro brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • praca samodzielna, fizyczna przy sprzątaniu domów i mieszkań u klientów prywatnych
  • pracodawca przydziela głównie regularne i stałe zlecenia, zdarzają się również zlecenia jednorazowe
  • praca zgodnie z wymaganiami klienta – sprzątanie z użyciem wybranych detergentów oraz ekologicznie
  • do zadań należy mycie powierzchni, ścielenie łóżek, wstawianie prania, sprzątanie łazienek i kuchni, odkurzanie podłóg, mopowanie itp.

Oczekiwania:

  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • atutem będą zgłoszenia od osób z prawem jazdy kat. B oraz własnym autem na wyjazd
  • odpowiedzialne wypełnianie powierzonych zadań
  • pełna samodzielność
  • umiejętność pracy w grupie

Zapewniamy:

  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • pierwszą umowę na okres próbny z opcją przedłużenia
  • odzież roboczą
  • wdrożenie w obowiązki
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora
  • wsparcie w szukaniu kwatery do wynajęcia

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na adres mailowy:

  • arbeitbeiuns@fastmail.de z dopiskiem w tytule: sm/e/09/21

Prosimy załączyć aktualne CV i zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-przy-sprzataniu-mieszkan-od-zaraz-monachium/

ID ogłoszenia: 20261423384e5f74