€ 2000/mc brutto

Bez języka ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz na produkcji deserów mrożonych Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hanower
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 22 kwietnia 2019 01:39

Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Niemczech od zaraz i bez znajomości języka na produkcji deserów mrożonych. Zatrudnienie dla Polaków w fabryce z Hamburga od kwietnia 2019.

Stanowisko: Pracownik produkcji deserów

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy

Wynagrodzenie: 2000 euro brutto miesięcznie

Liczba miejsc do obsadzenia: 5

Rozpoczęcie: od kwietnia 2019

Zakres zadań:

  • zatrudnienie na produkcji lodów oraz dań i deserów mrożonych
  • pracownik będzie zajmował się przeprowadzaniem kontroli jakości oraz pakowaniem produktów gotowych
  • do zadań należeć będzie obsługiwanie maszyn, wykonywanie prac porządkowych itp.

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy w zespole
  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • zaangażowanie, pracowitość, zaangażowanie

Oferujemy:

  • odzież roboczą
  • przeszkolenie pracownicze
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta na miejscu
  • ubezpieczenie pracownicze
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • bonusy i premie np. dofinansowanie do obiadów
  • zatrudnienie tymczasowe
  • zakwaterowanie zapewnione płatne 250 euro od osoby lub 300 euro od pary miesięcznie

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy wysłać za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:

„Niemcy produkcja deserów, Hamburg 2019”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

pl-arbeiteinstellen@job4u.com

ID ogłoszenia: 4045cb0eb07e263e

4 komentarze na “Bez języka ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz na produkcji deserów mrożonych Hamburg”

  1. DAWID WOJCIK na 23 kwietnia 2019 @ 12:43

    Dzień dobry,
    Byli byśmy zainteresowani wraz z Żoną podjęcia pracy u Państwa w firmie. Jesteśmy gotowi podjąć ową pracę chociażby od Maja. Jesteśmy młodzi, energiczni, radzimy sobie z pracą w grupach jak i w pojedynkę. Mój numer telefonu to 794666211
    Pozdrawiam Dawid Wójcik

  2. Marcin cukierda na 25 kwietnia 2019 @ 20:03

    Dzień dobry wraz z dziewczyna szukamy pracy w Niemczech pracowaliśmy też 3 miesiące w Holandii przy zbiorze ogórków. Pracowaliśmy też w Holandii na produkcji serów .chcieliśmy teraz spróbować wyjechać do niemiec czy była by taka możliwość jesteśmy zainteresowani praca mój numer to 663-469-838

  3. danielklaudia na 28 kwietnia 2019 @ 19:01

    Witam, jestem zainteresowany razem z narzeczoną,
    chcielibyśmy podjąć prace od czerwca,
    prosze o kontakt 886800154

  4. marta0909 na 4 maja 2019 @ 18:51

    Proszę o kontakt, +48665650695