€ 10,00

Bez języka praca w Niemczech na budowie montaż fasad metalowych w Neckarsulm

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: 74172 Neckarsulm
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: Do końca roku
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 6 sierpnia 2020 00:39

Bez znajomości języka w Neckarsulm do podjęcia praca w Niemczech bez języka przy montażu fasad metalowych na budowie. Zakwaterowanie dla pracowników będzie zapewnione bezpłatnie.

Obecnie dla jednego z klientów poszukujemy kandydatów na pomocników pomocnika montażu. Klient zajmuje się wykonywaniem i projektowaniem fasad metalowych, dachów płaskich oraz hali.

Rozpoczęcie zlecenia: 07.09 lub 14.09
Zakończenie projektu: 31.12

Obowiązki:
-wykonywanie czynności pomocniczych przy montażu metalowych fasad i dachów
-noszenie, przenoszenie i montaż konstrukcji i elementów metalowych
-montaż izolacji,prace pomocnicze

Wymagania:
-brak lęku wysokości
-doświadczenie w pracach budowlanych (np. jako pomocnik)

Oferujemy:
-atrakcyjne wynagrodzenie
-możliwość dłuższej współpracy
-bezpłatne zakwaterowanie na czas trwania zlecenia
-opiekę polskojęzycznego koordynatora

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na adres:

aleksander.kopanczyk@hrinternational.pl z dopiskiem “pomocnik”.

ID ogłoszenia: 3285f2a59d4354c7