€ 15,00-16,50/h

Bez znajomości języka dam pracę w Niemczech na magazynie drogeryjnym od zaraz w Dreźnie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Drezno
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 5 lutego 2024 02:55

Od zaraz dla komisjonerów oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka na magazynie hurtowni drogeryjnej z Drezna. Zatrudnienie 2024 przy kompletowaniu zamówień. Zakwaterowanie dostępne będzie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik magazynu z kosmetykami

Pensja: 15,00 do 16,50 euro brutto na godzinę pracy +premie, dodatki

Miejsce zatrudnienia: Drezno, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Liczba miejsc: 3

Opis stanowiska pracy:

Na stanowisku komisjonera w magazynie specjalizującym się w obszarze kosmetyków, kluczowym zadaniem jest precyzyjne kompletowanie zamówień. Praca polega na dokładnym skanowaniu produktów za pomocą skanera ręcznego, co gwarantuje maksymalną dokładność i efektywność procesu pakowania oraz dostarczania zamówień. Współpraca z innymi członkami zespołu obejmuje również utrzymanie porządku i efektywną organizację pracy w magazynie.

Wymagania:

  • Gotowość do szybkiego podjęcia pracy.
  • Umiejętność dostosowywania się do zmiennych godzin pracy, w tym rotacyjnego systemu.
  • Praktyka w obszarze obsługi skanera ręcznego jest mile widziana, ale nie jest obligatoryjna.
  • Zrozumienie języka niemieckiego jest pożądane, jednak nie jest wymagane.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od doświadczenia i umiejętności, oscylujące w zakresie od 15,00 do 16,50 euro brutto za godzinę.
  • Szansa na otrzymywanie premii i dodatkowych świadczeń.
  • Możliwość natychmiastowego podjęcia zatrudnienia.
  • Perspektywy rozwoju kariery zawodowej oraz okazję do zdobywania nowych umiejętności.
  • Dostępność zakwaterowania na terenie firmy (około 200 euro miesięcznie za pokój).

Aplikacja:

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: magazyn drogeryjny, Drezno 02/24

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 29765beed6dc4e22