€ od 14,15 €/h brutto

Bez znajomości języka dla par praca Niemcy na magazynie art. BIO od zaraz w Fuldzie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Fulda
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 22 lutego 2024 02:08

Z darmowym zakwaterowaniem od zaraz także dla par praca w Niemczech bez znajomości języka na magazynie z art. BIO w rejonie Fuldy. Zatrudnienie 2024 przy zbieraniu zamówień.

Twój zakres obowiązków

Lokacja towarów w magazynie

Komisjonowanie towarów ( artykuły spożywcze bio)

Inne prace magazynowe

Wymagania pracodawcy

Gotowości do pracy w systemie zmianowym

Zaangażowania w wykonywane obowiązki

Punktualności

Prawo jazdy kat B

Chęć do pracy w chłodnym otoczeniu (temperatura w magazynie około 2-5 stopni. Kurtki termo zapewnia pracodawca)

Pracodawca oferuje

Umowę o pracę na niemieckich warunkach

Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Wynagrodzenie 14,15 euro brutto/ godzina

DARMOWE ZAKWATEROWANIE: dwuosobowy pokój w komfortowym mieszkaniu lub pensjonacie (pełne wyposażenie, z kuchnią, łazienką i dostępem do internetu)

Niemieckie ubezpieczenie zdrowotne oraz korzystny pakiet socjalny

Dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych

Płatne dni świąteczne wolne od pracy

Premie półroczne (świąteczna i wakacyjna)

Pomoc w załatwieniu zasiłku na dzieci (Kindergeld)

Możliwość pobierania zaliczek już po przepracowaniu pierwszego tygodnia

Szkolenie przed rozpoczęciem pracy

Stałą opiekę polskiego koordynatora podczas trwania Twojej umowy

Wsparcie organizacyjne i pomoc w załatwieniu spraw formalnych przed wyjazdem do Niemiec

Możliwość długoterminowej współpracy

Możliwość zatrudnienia również dla par

Aplikacja przez formularz na stronie:

źródło: https://kirsch-praca.pl/oferty-pracy/

ID ogłoszenia: 65365d1422962a73