€ 8,80 euro brutto/h

Bez znajomości języka Niemcy praca dla par pakowanie czekoladek Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 19 listopada 2015 02:51

Fabryka wyrobów czekoladowych z Düsseldorfu zatrudni pracowników do pakowania pralin. Oferta pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pakowacz pralinek

Wynagrodzenie: 8,80 euro brutto na godzinę pracy

Miejsce zatrudnienia: Düsseldorf, Niemcy

Obowiązki:

  • Pracownik będzie sortował czekoladki ręcznie i pakował do plastikowych wytłoczek te, które spełniają normy produkcyjne. Tę pracę wykonuje się przy taśmie produkcyjnej.

Oczekiwania:

  • wytrzymałość na warunki – gotowość do stania po 8 godzin dziennie przy taśmie produkcyjnej, jest to pozycja wymuszona, niezbyt komfortowa
  • brak problemów zdrowotnych
  • zaangażowanie w wykonywane zadania
  • spostrzegawczość
  • dokładność
  • atutem będzie możliwość przyjechania swoim samochodem
  • miła aparycja
  • skrupulatne przestrzeganie zasad BHP

Zapewniamy:

  • szkolenia pracownicze
  • wysokie stawki godzinowe
  • wsparcie w zorganizowaniu miejsca zamieszkania w cenie ok. 250 euro/para
  • możliwość podjęcia stałej pracy w Niemczech

Uwaga! Oferta skierowana jest głównie do par!

Aplikacja:
Wiadomość z załączeniem CV należy wysłać mailowo na adres:

ganztagsberuf2016@eclipso.dez dopiskiem: pakowanieczekoladek01/11/15

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/niemcy-praca-dla-par-pakowanie-pralinek-bez-znajomosci-jezyka-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 602564d038f2036a

5 komentarzy na “Bez znajomości języka Niemcy praca dla par pakowanie czekoladek Düsseldorf”

  1. Witam! Jestesmy z żona bardzo zainteresowani wyjazdem Posiadamy swoj samochod Mozemy wyjechac od zaraz Posiadamy duze doswiadczenie w produkcji Posiadamy tez zaswiadczenie o niekaralnosci Pozdrawiam!

    Wir sind uber Ihnen Angebot sehr interessiert. Wir konnen ab sofort nach Deutschland fahren
    Auch haben Wir eigene Auto. Danke schon

    Prosze o konakt +48 730 488 919

  2. Paulina Andrzejczuk na 19 listopada 2015 @ 20:55

    Witam jestem z chłopakiem zainteresowana . mozemy od zaraz wyjechac. prosze o kontakt 720-842-107. pozdrawiam

  3. Marcin 26 lat wraz z kolegą jestem zainteresowany proszę o kontakt 505734796 lub pocztą marcinadamek000@onet.pl

  4. Witam , jestem wraz z dziewczyną zainteresowany tą ofertą pracy proszę o kontakt 730704425 lub pocztą radekdynia@wp.pl

  5. bartekpaulina na 27 listopada 2015 @ 00:21

    Witamy, jesteśmy parą i jesteśmy zainteresowani Waszą ofertą. Posiadamy własny samochód i wysłaliśmy nasze cv proszę o kontak 725949434 lub bartas_94@vp.pl