€ 13-16/h brutto

Bez znajomości języka Niemcy praca na magazynie drogeryjnym od zaraz hurtownia Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Drezno
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 27 marca 2023 00:20

Dla komisjonerów także bez znajomości języka w rejonie Drezna do podjęcia praca w Niemczech na magazynie hurtowni drogeryjnej. Zatrudnienie od zaraz przy zbieraniu zamówień i pakowaniu wysyłek. Zakwaterowanie na miejscu zapewnione odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik magazynu z kosmetykami

Pensja: 13 do 16 euro brutto na godzinę pracy +premie, dodatki

Miejsce zatrudnienia: Drezno, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

Poszukiwana osoba będzie zatrudniona na magazynie hurtowni drogeryjnej z kosmetykami i będzie odpowiedzialna za wykonywanie różnych prac pomocniczych. Do jej zadań będzie należało m.in. zbieranie produktów zgodnie z zamówieniami hurtowymi i indywidualnymi, współpraca z firmami kurierskimi, aktualizacja stanów magazynowych w systemie, utrzymywanie porządku na magazynie oraz przyjmowanie dostaw.

Oczekiwania:

Aby aplikować na to stanowisko, wymagane jest posiadanie aktualnego zaświadczenia o niekaralności oraz umiejętność skutecznego działania w zespole. Kandydaci powinni wykazywać brak konfliktowości, być punktualnymi, odpowiedzialnymi i dyscyplinowanymi. Dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień do obsługi wózków widłowych. Wymagana jest także gotowość do natychmiastowego podjęcia pracy. Znajomość języka na każdym poziomie będzie atutem.

Zapewniamy:

Dla pracowników oferujemy kompletny zestaw odzieży roboczej (uniform służbowy), gwarancję możliwości podnoszenia kwalifikacji, rzetelne szkolenie pracownicze oraz zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę. Istnieje również możliwość podjęcia pracy od zaraz. Zapewniamy także środki ochrony indywidualnej dostosowane do indywidualnych potrzeb pracowników oraz płatne zakwaterowanie na miejscu. Nasi pracownicy mają również zapewnioną opiekę rezydenta polskiego pochodzenia.

Aplikacja:

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: magazyn drogeryjny, Drezno 04/23

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende-arbeit@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 25064205ee6ce809