€ 2085/mc brutto

Bez znajomości języka praca Niemcy dla par przy pakowaniu ciastek od zaraz Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 23 lipca 2020 02:58

Zatrudnienie od zaraz w fabryce z Düsseldorf dla pakowaczy. Oferta aktualnej pracy w Niemczech dla par bez znajomości języka przy pakowaniu ciastek. Zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Pakowacz ciastek

Lokalizacja: od zaraz

Pensja: 2085 euro brutto miesięcznie

Wakaty: 6

Miejsce zatrudnienia: Düsseldorf, Niemcy

Obowiązki:

  • wykonywanie nieskomplikowanych prac produkcyjnych, głównie przy linii produkcyjnej
  • osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna jest za manualne pakowanie kruchych ciastek do opakowań plastikowych
  • wizualna kontrola jakości i zdejmowanie produktów niespełniających wysokich norm jakościowych z taśmy
  • obsługa maszyn produkcyjnych

Wymagania:

  • zdyscyplinowanie, odpowiedzialność, zaangażowanie
  • punktualność
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zaświadczenie o niekaralności
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • zaangażowanie
  • dostępność od zaraz

Zapewniamy:

  • pracę dla par
  • zatrudnienie w firmie z długą tradycją produkcji na rynku niemieckim
  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym
  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • gruntowne przeszkolenie pracownicze
  • pomoc w trakcie wizyt u lekarza, w bankach czy przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • odpłatne zamieszkanie w cenie 400 euro miesięcznie + media od pary miesięcznie
  • pierwszą umowę na okres próbny z opcją przedłużenia na stałe

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie aplikacji drogą elektroniczną z załączeniem aktualnego CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacyjnym oraz realnym terminem dyspozycyjności.

Prosimy o przemyślane aplikowanie. Nie poszukujemy osób leniwych, które liczą na łatwe i proste pieniądze bez minimalnego wkładu własnego.

Pracodawca nie pobiera żadnych opłat przed wyjazdem do Niemiec.

Nr ref. pak/a5/07/20

Nützliche Arbeit Offene Handelsgesellschaft
Klenzestraße 30
80469 München, Bayern

nutzliche-arbeit@workmail.com

ID ogłoszenia: 4015f1465c660ec3

3 komentarze na “Bez znajomości języka praca Niemcy dla par przy pakowaniu ciastek od zaraz Düsseldorf”

  1. Jestem zainteresowany w raz z dziewczyną prosiłbym o kontakt.

  2. bartek123156 na 25 lipca 2020 @ 13:52

    Proszę o kontakt

  3. Sebastian12yageP621 na 30 lipca 2020 @ 10:20

    Witam. Bardzo proszę o kontakt w sprawie pracy dla pary. Pozdrawiam.