€ do uzgodnienia

Bez znajomości języka praca Niemcy komisjonowanie na magazynie Lübbenau

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lübbenau
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 22 lutego 2016 03:52

Ogłoszenie pracy w Niemczech na magazynie spożywczym przy zbieraniu zamówień, komisjonowaniu. Zatrudnienie w Lübbenau dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Komisjoner

Miejsce zatrudnienia: Lübbenau, Niemcy

Wynagrodzenie: do ustalenia

Zakres obowiązków:

  • Osoba która obejmie to stanowisko odpowiadać będzie zbieraniem zamówień na magazynie w systemie pick by voice. W tym celu niezbędna będzie obsługa paletowego wózka elektrycznego.

Oczekiwania:

  • udokumentowane doświadczenie w podobnej pracy – komisjonera pick by voice
  • znajomość niemieckich komend do obsługi systemu słuchawkowego oraz liczebników do 1000
  • zmotywowanie do ciężkiej pracy
  • samodyscyplina
  • uprawnienia do obsługi wózka widłowego

Zapewniamy:

  • wsparcie polskiego opiekuna – pomoc w założeniu konta w banku, uzyskaniu meldunku itp.
  • zorganizowanie zakwaterowanie
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • możliwość korzystania ze świadczeń na dziecko – tzw. Kindergeld
  • atrakcyjne stawki godzinowe
  • stałe zatrudnienie w Niemczech

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o wysyłanie zgłoszeń z załączeniem CV na adres:

  • jobs@hr-xp.com

Koniecznie prosimy dołączyć zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

źródło: http://www.praca4u.net/komisjoner-mf-id341652.html

ID ogłoszenia: 7356ca5bf46f162