€ od 15,50/h brutto

Bez znajomości języka praca Niemcy na magazynie hurtowni AGD od zaraz w Berlinie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 28 maja 2023 00:50

Hurtownia sprzętu AGD z Berlina poszukuje komisjonerów od zaraz do pracy w Niemczech na magazynie. Oferta 2023 bez znajomości języka przy kompletacji zamówień na paletach. Zakwaterowanie darmowe organizuje pracodawca.

Stanowisko: Pracownik magazynu ze sprzętem AGD

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Pensja: od 15,50 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

Pracownik będzie pełnił funkcję asystenta na magazynie sprzętu AGD. Jego zadania będą obejmować kompletowanie zamówień, rozładunek dostaw oraz pakowanie towarów. Będzie odpowiedzialny za utrzymanie porządku na stanowisku pracy, monitorowanie stanów magazynowych, wprowadzanie danych do systemu komputerowego oraz obsługę ręcznych wózków paletowych.

Oczekiwania:

Poszukujemy kandydata gotowego na szybkie rozpoczęcie pracy w Niemczech. Wymagamy od niego wysokiej motywacji, zaangażowania i sumienności w wykonywaniu powierzonych obowiązków. Preferowane jest doświadczenie w pracy na magazynie ze sprzętem AGD. Ważne jest także dobre zdrowie fizyczne oraz chęć ciągłego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji. Oczekujemy, że kandydat będzie umiał efektywnie pracować w zespole i nie posiada nałogów, które mogłyby wpływać na jego wydajność. Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

Zapewniamy:

Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, regularnie wypłacane, dla naszych pracowników. Zapewniamy również możliwość skorzystania z płatnego urlopu oraz zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę, co zapewnia stabilność i bezpieczeństwo zatrudnienia. Dodatkowo, dla naszych pracowników zapewniamy bezpłatne zakwaterowanie w wynajmowanych mieszkaniach, co stanowi dodatkową korzyść.

Aplikacja:

Zgłoszenia wraz z klauzulą wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych i numerem referencyjnym “MA/B/06/23” prosimy wysyłać na podany poniżej adres e-mail:

arbeitbeiuns@solution4u.com

Arbeit bei Uns GmbH
Doventorsteinweg 47, 28195 Bremen
Zweiter Stock, Zimmernummer 7

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-niemcy-na-magazynie-hurtowni-agd-bez-jezyka-w-berlinie-2023/

ID ogłoszenia: 582646e388aea774